Tarkan Resmi web sitesi

TARKAN

17 Ekim 1972’de Almanya’nın Frankfurt yakınlarından bulunan Alzey kasabasında doğdu. Aslen Rizeli olan Tarkan Tevetoğlu İlköğretimi Almanya’da tamamladıktan sonra 15 yaşında ike ilesi ile birlikte Türkiye’ye döndü ve Klasik Türk Müziği eğitimi almaya başladı. 1990 ile 1992 yılları arasında Üsküdar Musiki Cemiyeti’ne devam etti. 1993 yılında prodüktör Mehmet Söğütoğlu ile tanışmasının ardından İstanbul Plak ile anlaşma yaptı. İlk albümü “Yine Sensiz” 1992 yılında piyasaya çıktı. Albümün çıkış şarkısı “Kıl Oldum Abi” ile kısa sürede büyük bir çıkış yakaladı. Ardından 1994 yılında çıkardığı “Aa Acayipsin” adlı albümde Sezen Aksu ile çalışan Tarkan, daha ikinci albümü ile Türk Pop Müzik camiasının en önemli isimlerinden biri haline geldi. 1995 yılında Ahmet Ertegün ve Atlantic Records ile anlaşma imzaladı. Ve aynı yıl New York Baruch Üniversitesi’nde dil eğitimi aldı.1997 Temmuz’de üçüncü albümü olan “Ölürüm Sana” yı çıkardı. 2001 yılında “Kuzu Kuzu” isimli single çalışmasını piyasaya sürdü. 2003 yılına yeni albümü “Dudu” adlı albümünün çalışmalarını tamamladı. Rusya’da en iyi yabancı şarkı ödülünü aldı. 2005’in Ekim ayından beklenen single “Bounce”u piyasaya sürdü. Hemen ardından ilk İngilizce albümü olan “Come Closer” aynı anda tüm Avrupa ve Türkiye’de satışa sunuldu. Kısa bir süre sonra albümde yer alan “Start The Fire” adlı ikinci single çalışmasını yaptı.Müziğe kısa bir süre ara verdikten sonra 2007 yılının Aralık ayında altıncı albümü “Metamorfoz” ile tekrar sevenleriyle kavuştu. 2010 yılında son albümü olan “Adını Kalbime Yaz” ı sevenleriyle buluşturdu.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın

( Bu sayfa sanatçının tanıtımı için düzenlenmiştir. Ulaşım ,Konaklama ,Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Sanatçının Kaşe Fiyatına Dahil Değildir ve Fiyatlar okul,dernek,yardım ve halk konserleri için Tarih ve yerlerine göre değişiklik göstermektedir. )

tarkan resmi web sitesi, tarkan’ın resmi web sitesi, tarkanın resmi web sitesi,tarkan resmi sitesi, tarkan’ın resmi sitesi, tarkanın resmi sitesi,tarkan resmi sayfası, tarkan’ın resmi sayfası, tarkanın resmi sayfası, tarkan resmi web sayfası, tarkan’ın resmi web sayfası, tarkanın resmi web sayfası,tarkan resmi facebook adresi, tarkan’ın resmi facebook adresi, tarkanın resmi facebook adresi,tarkan resmi twitter hesabı, tarkan’ın resmi twitter hesabı, tarkanın resmi twitter hesabı,tarkan resmi menajerlik şirketi, tarkan’ın resmi menajerlik şirketi, tarkanın resmi menajerlik şirketi, tarkan resmi organizasyon firması,tarkan resmi instagram hesabı,tarkan resmi yapım firması

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.

  • Mobil:+90 532 456 87 87
  • Telefon:+90 212 272 01 01
  • FAX:+90 212 272 68 68
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com

Resmi internet site adreslerimiz

error: