Özcan Deniz Resmi web sitesi

özcan deniz

Özcan DENİZ

19 Mayıs 1972 yılında Ankara’ da doğmuş, beş yaşına kadar Ankara’ da yaşamıştır. 1977 yılında ailesinin Ege ye göç etmesiyle çocukluğu ve gençliğinin ilk yılları Aydın’ da geçmiştir. Eğitimi süresince, kendi yazdığı küçük hikayeleri oyunlaştırarak, arkadaşları ile kurduğu küçük amatör tiyatro topluluğu ile çevre yörelere turneler yapmıştır. 1985 yılında ilk orkestra çalışmasını yapmıştır. Aydın’ın Sultanhisar kasabasında düzenlenen Geleneksel Ses Festivaline katılıp birincilik ödülünü almıştır. 1989 yılında Almanya’ya gitmiştir. Orada da müzik çalışmalarına devam eden Özcan Deniz’ i İstanbul’da fark edemeyen yapımcılar; Münih’ te keşfetmişlerdir. İlk albüm çalışmasını1992 yılında yapmış ve ” Yine Ağlattın Beni ” isimli albümünü piyasaya çıkarmıştır. 1993yılında yaptığı ” Meleğim ” adlı albüm ile şöhreti yakalamıştır. 1994 yılında ” Beyaz Kelebeğim ” albümünü çıkarmıştır. Ardarda çıktığı televizyon programlarında sinema camiasının da dikkatini çekmiştir. 1994 yılında Türk Sinemasının duayenlerinden Memduh Ün’ün ” Ona Sevdiğimi Söyle ” adlı filminde oynayarak, sinema ile ilk buluşmasını gerçekleştirmiştir. 1995 yılında vatani göreviniyapan Özcan Deniz, 1997 yılında ” Yalan mı ” albümü ile müthiş bir dönüş yapmış ve aynı yıl ” Yalan mı ” adlı dizi ile televizyon izleyicileriyle buluşmuştur. Sırasıyla ” Çoban Yıldızı “, ” Aslan Gibi “, ” Leyla”, ” Ses ve Ayrılık “, ” Hediye ” albümlerini çıkarmış, 2009 yılında son albümü ” Sevdazede ” isimli albümünü çıkarmıştır. 2002 yılında efsane dizi ” Asmalı Konak ” ile müzikte yakaladığı başarılı kariyeri, oyunculukta da yakalamıştır. 2004 yılında “Haziran Gecesi “, 2007 yılında ” Kader “, 2008 yılında ” Aşk Yakar ” adlı projelerde yer almıştır. 1994 de çektiği ” Ona Sevdiğimi Söyle ” den sonra 2002 yılında ” Kolay Para “, 2003 yılında ” O Şimdi Asker “, ” Asmalı Konak – Hayat “, 2004 yılında öyküsü kendisine ait ” Neredesin Firuze “, 2006 yılında ” Keloğlan Kara Prense Karşı “, 2008 yılında Dışişleri Bakanlığı’nın desteklediği ” Mevlana Aşkın Dansı ” adlı belgesel ile sinema severlerle buluşmuştur. Halen her ay Türkiye ve Dünya’nın çeşitli yerlerinde konser çalışmalarına devam etmektedir. Özcan Deniz, 2011 Şubat ayında vizyona giren ” Ya Sonra ” isimli filminde oyuncu,senarist ve yönetmen olarak karşımıza farklı bir yönünü sergilemiş oldu. Şu sıralar Yine yönetrmen koltuğunda oturduğu ” ” Evim Sensin ” “isimli sinema filmi ve yeni albümü ” ” Bİ Düsün” “ile ayrıca yönetmenligini ”Yesim Ustaoglu”nun üstlendigi ” ”Araf ”” Filmiyle sanat hayatına hızla devam etmektedir.
Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın

( Bu sayfa sanatçının tanıtımı için düzenlenmiştir. Ulaşım ,Konaklama ,Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Sanatçının Kaşe Fiyatına Dahil Değildir ve Fiyatlar okul,dernek,yardım ve halk konserleri için Tarih ve yerlerine göre değişiklik göstermektedir. )

özcan deniz resmi web sitesi, özcan deniz’in resmi web sitesi, özcan denizin resmi web sitesi,özcan deniz resmi sitesi, özcan deniz’in resmi sitesi, özcan denizin resmi sitesi,özcan deniz resmi sayfası, özcan deniz’in resmi sayfası, özcan denizin resmi sayfası, özcan deniz resmi web sayfası, özcan deniz’in resmi web sayfası, özcan denizin resmi web sayfası,özcan deniz resmi facebook adresi, özcan deniz’in resmi facebook adresi, özcan denizin resmi facebook adresi,özcan deniz resmi twitter hesabı, özcan deniz’in resmi twitter hesabı, özcan denizin resmi twitter hesabı,özcan deniz resmi menajerlik şirketi, özcan deniz’in resmi menajerlik şirketi, özcan denizin resmi menajerlik şirketi, özcan deniz resmi organizasyon firması,özcan deniz resmi instagram hesabı,özcan deniz resmi yapım firması

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.

  • Mobil:+90 532 456 87 87
  • Telefon:+90 212 272 01 01
  • FAX:+90 212 272 68 68
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com

Resmi internet site adreslerimiz

error: