Nadide Sultan Resmi Web Sitesi

nadide sultan

15 Kasım 1976 da İstanbul da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini sırasıyla İdealtepe İlkokulu, Fenerbahçe Ortaokulu ve Lisesinde tamamlamıştır. Okul yıllarında sürekli müzikle içiçe olmuş veÜsküdar Musiki Cemiyetine devam etmiştir. Liseden sonra kurdukları müzik grubu ile, değişik barlarda şarkı söylemiş, vokal ve solistlik yapmıştır.Bu arada bazı ses sanatçılarının dikkatini çekmiş,Emel Sayın, Altay, Coşkun Sabah ve Fatih Ürek’ede vokal yapmıştır. Bugüne kadar yedi albümü bulunan sanatçı ayrıca Çifte Bela ve Yapma Diyorum adlı televizyon dizilerinde oynamış, Ispanaktan Nağmeler adlı sinema filmende ve Bodrum HakimiTV filminde rol almıştır. TGRTde yayınlanan Anadolu Magazin ve Kanal 1’de yayınlanan “Renkli Bir Gece” programlarında sunuculuk yapmıştır. Ayrıca 2007’den 2009’a kadar Radyo Mega’da Nadidece adlı bir program yapmıştır. 2010 yılında yepyeni bir maxi single ile müzik dünyasına tekrar merhaba diyen nadide, yeni imajı ve şarkıları ile çok konuşuldu. 2009 yılından itibaren, yarım bırakmış olduğu üniversite eğitimine geri dönen sanatçı, 2011 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Ses Eğitimi bölümünden mezun olmuştur. Şarkıcı 2012 yılında TMC Müzik etiketiyle Hayat Aşktan Albümünü yayınladı. Bu albümde Nadide sade bir biçimde ve akustik bir sound ile sevenleriyle buluştu. Eğitiminede devam eden Nadide şu anda Haliç Üniversitesinde Türk Müziği bölümünde Yüksek Lisans yapmaktadır. Ayrıca FOG Tvde Nadide Geceler adlı canlı performans programını sunmaktadır.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın

( Bu sayfa sanatçının tanıtımı için düzenlenmiştir. Ulaşım ,Konaklama ,Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Sanatçının Kaşe Fiyatına Dahil Değildir ve Fiyatlar okul,dernek,yardım ve halk konserleri için Tarih ve yerlerine göre değişiklik göstermektedir. )

nadide sultan resmi web sitesi, nadide sultan’ın resmi web sitesi, nadide sultanın resmi web sitesi,nadide sultan resmi sitesi, nadide sultan’ın resmi sitesi, nadide sultanın resmi sitesi,nadide sultan resmi sayfası, nadide sultan’ın resmi sayfası, nadide sultanın resmi sayfası, nadide sultan resmi web sayfası, nadide sultan’ın resmi web sayfası, nadide sultanın resmi web sayfası,nadide sultan resmi facebook adresi, nadide sultan’ın resmi facebook adresi, nadide sultanın resmi facebook adresi,nadide sultan resmi twitter hesabı, nadide sultan’ın resmi twitter hesabı, nadide sultanın resmi twitter hesabı,nadide sultan resmi menajerlik şirketi, nadide sultan’ın resmi menajerlik şirketi, nadide sultanın resmi menajerlik şirketi, nadide sultan resmi organizasyon firması,nadide sultan resmi instagram hesabı,nadide sultan resmi yapım firması

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.

  • Mobil:+90 532 456 87 87
  • Telefon:+90 212 272 01 01
  • FAX:+90 212 272 68 68
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com

Resmi internet site adreslerimiz

error: