Hayko Cepkin resmi web sitesi

hayko cepkin

Hayko Cepkin, 1978 İstanbul doğumludur. Liseden sonra iki yıl Mimar Sinan Üniversitesi’nde şan eğitimi aldı. İki sene Timur Selçuk Çağdaş Müzik Merkezi’nde şan, solfej ve armoni dersleri aldı. Bir sene Akademi İstanbul’da piyano eğitimi gördükten sonra 1997 yılında profesyonel müzik yaşantısına klavyeci olarak başladı. Tüm söz, müzik ve düzenlemesi kendisine ait olan “Sakin Olmam Lazım” isimli ilk albümü ile Haziran 2005 tarihinde EMI etiketi altında müzik marketlerdeki yerini aldı. İlk konserini 2005 yılındaki Rock İstanbul Festivalinde verdi. Oldukça ilgi çeken rock, arabesk ve elektronik altyapılı müziği, sahne tavırları ve klip konseptleri ile kısa sürede kendisine bir kitle edinmeyi başardı. 2007 yılının Mayıs ayında korku temasını anlattığı ikinci albümü “Tanışma Bitti” ile hayranlarının karşısına farklı görüntüsü ile çıktı. Rock’n Coke 2007’de ana sahnede sergilemiş olduğu ilginç performansı ile çok konuşulan Hayko Cepkin, son olarak Bostancı Gösteri Merkezi için hazırlamış olduğu “sinema filmi” tadındaki konseri ile bir kez daha herkesi kendine hayran bıraktı. 3. albümü ‘”Sandık”ı tamamladı ve yepyeni albümünü Şubat 2010 tarihi ile sevenlerine sundu. Hayko Cepkin bu aralar Star TV’de yayınlanan ve Galip Tekin’in hikayelerinin uyarlandığı ‘Acayip Hikayeler’ dizisinde ahkam kesici (anlatıcı) olarak yer alıyor.
Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın

( Bu sayfa sanatçının tanıtımı için düzenlenmiştir. Ulaşım ,Konaklama ,Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Sanatçının Kaşe Fiyatına Dahil Değildir ve Fiyatlar okul,dernek,yardım ve halk konserleri için Tarih ve yerlerine göre değişiklik göstermektedir. )

hayko cepkin resmi web sitesi, hayko cepkin’in resmi web sitesi, hayko cepkinin resmi web sitesi,hayko cepkin resmi sitesi, hayko cepkin’in resmi sitesi, hayko cepkinin resmi sitesi,hayko cepkin resmi sayfası, hayko cepkin’in resmi sayfası, hayko cepkinin resmi sayfası, hayko cepkin resmi web sayfası, hayko cepkin’in resmi web sayfası, hayko cepkinin resmi web sayfası,hayko cepkin resmi facebook adresi, hayko cepkin’in resmi facebook adresi, hayko cepkinin resmi facebook adresi,hayko cepkin resmi twitter hesabı, hayko cepkin’in resmi twitter hesabı, hayko cepkinin resmi twitter hesabı,hayko cepkin resmi menajerlik şirketi, hayko cepkin’in resmi menajerlik şirketi, hayko cepkinin resmi menajerlik şirketi, hayko cepkin resmi organizasyon firması,hayko cepkin resmi instagram hesabı,hayko cepkin resmi yapım firması

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.

  • Mobil:+90 532 456 87 87
  • Telefon:+90 212 272 01 01
  • FAX:+90 212 272 68 68
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com

Resmi internet site adreslerimiz

error: