Haktan Resmi web sitesi

Haktan

14 Kasım 1973 doğumlu Haktan, İzmir’de hayatının büyük bölümünü geçirdi. İzmir doğumlu olan sanatçının annesi keman sanatçısı, babası kanun sanatçısıydı. Sanatçı bir ailenin tek oğludur. Müziğe küçük yaşlarda annesi ve babası ayrıldıktan sonra başladığını belirten Haktan, müziğin bir yaşam parçası olduğunu belirtmekte. Yirmi senedir sahnede olan ve içinden geldiği şekilde, yaşadığı gibi yorumlamaktadır. İlk albümünde en büyük destekçisi eşi oldu. İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunu olan eşi, aynı zamanda basın danışmanlığını ve imagemakerlığını yapmaktadır. “Haktan Yorumlar” albümünü değişik tarzlarda oluşturduğu bir albüm olarak nitelendirmektedir.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın

( Bu sayfa sanatçının tanıtımı için düzenlenmiştir. Ulaşım ,Konaklama ,Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Sanatçının Kaşe Fiyatına Dahil Değildir ve Fiyatlar okul,dernek,yardım ve halk konserleri için Tarih ve yerlerine göre değişiklik göstermektedir. )

Haktan resmi web sitesi, Haktan’ın resmi web sitesi, Haktanın resmi web sitesi,Haktan resmi sitesi, Haktan’ın resmi sitesi, Haktanın resmi sitesi,Haktan resmi sayfası, Haktan’ın resmi sayfası, Haktanın resmi sayfası, Haktan resmi web sayfası, Haktan’ın resmi web sayfası, Haktanın resmi web sayfası,Haktan resmi facebook adresi, Haktan’ın resmi facebook adresi, Haktanın resmi facebook adresi,Haktan resmi twitter hesabı, Haktan’ın resmi twitter hesabı, Haktanın resmi twitter hesabı,Haktan resmi menajerlik şirketi, Haktan’ın resmi menajerlik şirketi, Haktanın resmi menajerlik şirketi, Haktan resmi organizasyon firması,Haktan resmi instagram hesabı,Haktan resmi yapım firması

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.

  • Mobil:+90 532 456 87 87
  • Telefon:+90 212 272 01 01
  • FAX:+90 212 272 68 68
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com

Resmi internet site adreslerimiz

error: