Göknur Onur resmi web sitesi

göknur onur

Amasya doğumlu olan Göknur Onur; ilk, orta ve lise eğitimini Amasya’da tamamlamıştır. İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Konservatuarından mezun olan sanatçı,aynı zamanda çok iyi beste ve söz yazarıdır birçok ünlü sanatçıda bestesi buluna Göknur Onur konservatuar yıllarında da Türk Eğitim Vakfı’nın Safiye Ayla ile Zeki Müren’in anısını yaşatmak ve genç seslere destek olmak için düzenlediği Safiye Ayla-Zeki Müren Ses Yarışması’nın finalinde dereceye girmiştir. Alanında usta müzisyenlerle çalışarak, zorlu maratona kendisini en iyi şekilde hazırladığını söylüyor.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın

( Bu sayfa sanatçının tanıtımı için düzenlenmiştir. Ulaşım ,Konaklama ,Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Sanatçının Kaşe Fiyatına Dahil Değildir ve Fiyatlar okul,dernek,yardım ve halk konserleri için Tarih ve yerlerine göre değişiklik göstermektedir. )

göknur onur resmi web sitesi, göknur onur’un resmi web sitesi, göknur onurun resmi web sitesi,göknur onur resmi sitesi, göknur onur’un resmi sitesi, göknur onurun resmi sitesi,göknur onur resmi sayfası, göknur onur’un resmi sayfası, göknur onurun resmi sayfası, göknur onur resmi web sayfası, göknur onur’un resmi web sayfası, göknur onurun resmi web sayfası,göknur onur resmi facebook adresi, göknur onur’un resmi facebook adresi, göknur onurun resmi facebook adresi,göknur onur resmi twitter hesabı, göknur onur’un resmi twitter hesabı, göknur onurun resmi twitter hesabı,göknur onur resmi menajerlik şirketi, göknur onur’un resmi menajerlik şirketi, göknur onurun resmi menajerlik şirketi, göknur onur resmi organizasyon firması,göknur onur resmi instagram hesabı,göknur onur resmi yapım firması

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.

  • Mobil:+90 532 456 87 87
  • Telefon:+90 212 272 01 01
  • FAX:+90 212 272 68 68
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com

Resmi internet site adreslerimiz

error: