Emre Kaya Resmi Web Sitesi

Emre KAYA

Emre KAYA

Yaklaşik 14 senedir besteci ve söz yazari kimliği ile muzik sektörünün en çok aranan isimlerinden biri olarak tanıdığımız Emre Kaya Murat Dalkılıç, Bengü, Zeynep Dizdar, Niran Ünsal ve daha bir çok sanatçi ile çalışarak her sene müzik sektörüne uzun yıllar unutulmayacak şarkılar kazandırdı. Bestecilik kariyerinde çok önemli bir yere sahip oldu ve 2009 yilinda yilin en iyi bestecisi ödülünü aldi.Peşpeşe çıkardığı her albüm ve her şarkıda hep liste başı olmayı başarmıştır.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın

( Bu sayfa sanatçının tanıtımı için düzenlenmiştir. Ulaşım ,Konaklama ,Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Sanatçının Kaşe Fiyatına Dahil Değildir ve Fiyatlar okul,dernek,yardım ve halk konserleri için Tarih ve yerlerine göre değişiklik göstermektedir. )

emre kaya resmi web sitesi, emre kaya’nın resmi web sitesi, emre kayaın resmi web sitesi,emre kaya resmi sitesi, emre kaya’nın resmi sitesi, emre kayaın resmi sitesi,emre kaya resmi sayfası, emre kaya’nın resmi sayfası, emre kayaın resmi sayfası, emre kaya resmi web sayfası, emre kaya’nın resmi web sayfası, emre kayaın resmi web sayfası,emre kaya resmi facebook adresi, emre kaya’nın resmi facebook adresi, emre kayaın resmi facebook adresi,emre kaya resmi twitter hesabı, emre kaya’nın resmi twitter hesabı, emre kayaın resmi twitter hesabı,emre kaya resmi menajerlik şirketi, emre kaya’nın resmi menajerlik şirketi, emre kayaın resmi menajerlik şirketi, emre kaya resmi organizasyon firması,emre kaya resmi instagram hesabı,emre kaya resmi yapım firması

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.

  • Mobil:+90 532 456 87 87
  • Telefon:+90 212 272 01 01
  • FAX:+90 212 272 68 68
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com

Resmi internet site adreslerimiz

error: