Bülent Serttaş resmi web sitesi

bülent serttaş

18.11.1965 Elazığ Keban’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini burada tamamladı. İlk sahne deneyimini daha 5 yaşındayken bir tiyatro sahnesinde gerçekleştiren sanatçı belkide sahne performansını küçük yaşlarda yaşadığı bu deneyime borçlu. Evli ve 3 çocuk babası olan Serttaş ailesine çok bağlı biridir. Beş kardeşli bir ailenin en küçüğü olan Bülent Serttaş, insanları, güzel ve dürüst yaşamayı seven Elazığ ruhunu her an yüreğinde taşıyan saf bir Anadolu ve Elazığ insanıdır. 1983 yılından itibaren çeşitli yerlerde sahne almaya başlayan Serttaş, 10 sene süren sahne deneyiminden sonra albüm fikriyle yola çıktı. 1993 yılında “Delikanlı” isimli ilk albümüyle müzik marketlerde yerini aldı. 1995 “Sen Varya Sen” ile yoluna devam eden sanatçı, ilk büyük çıkışını 1997’de çıkan üçüncü albümü “Aşığım Yanmışım” ile yaşadı. Albüm büyük bir satış tirajı yakalarken, tüm Türkiye onu tanıdı. Gülen yüzü, sempatik tavırları ve kendine has yorumu ile milyonların gönlüne taht kuran sanatçı, halkımız tarafından da “Ailemizin Türkücüsü” olarak ödüllendirildi. Başarılı müzik yaşamını istikrarlı sahne hayatıyla birleştiren sanatçı, düzgün yaşantısı ve mütevazi kişiliği ile yoluna emin adımlarla devam etti. 1998 yılında çıkan “Sana Yaşıyorum” isimli albümle başarısını perçinleyen Serttaş, 2000 yılında “Alın Yazımsın” ile başarılı grafiğini sürdürdü. 2002 yılında “Ağlama Meleğim” adlı albümünü çıkartarak, hem müzik hayatında dimdik dururken hem kendi yaşamında da büyük bir değişikliğe giden sanatçı, hayatını Selvi Hanım ile birleştirerek evlendi. Serttaş, üç yıllık bir aradan sonra 2005 yılında “Tükendi Dost Sohbetleri” ve 2008 yılında “Emir” adlı albümüyle yoluna devam ederken, 2011 yılında ”Bitmez Sana Sevdalarım” isimli albümünü çıkartarak insanların gözünde taht kurmaya, yükselmeye devam ediyor, müzik hayatına ve yaşamına kendi çizgisinden ödün vermeden emin adımlarla yürüyor.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın

( Bu sayfa sanatçının tanıtımı için düzenlenmiştir. Ulaşım ,Konaklama ,Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Sanatçının Kaşe Fiyatına Dahil Değildir ve Fiyatlar okul,dernek,yardım ve halk konserleri için Tarih ve yerlerine göre değişiklik göstermektedir. )

bülent serttaş resmi web sitesi, bülent serttaş’ın resmi web sitesi, bülent serttaşın resmi web sitesi,bülent serttaş resmi sitesi, bülent serttaş’ın resmi sitesi, bülent serttaşın resmi sitesi,bülent serttaş resmi sayfası, bülent serttaş’ın resmi sayfası, bülent serttaşın resmi sayfası, bülent serttaş resmi web sayfası, bülent serttaş’ın resmi web sayfası, bülent serttaşın resmi web sayfası,bülent serttaş resmi facebook adresi, bülent serttaş’ın resmi facebook adresi, bülent serttaşın resmi facebook adresi,bülent serttaş resmi twitter hesabı, bülent serttaş’ın resmi twitter hesabı, bülent serttaşın resmi twitter hesabı,bülent serttaş resmi menajerlik şirketi, bülent serttaş’ın resmi menajerlik şirketi, bülent serttaşın resmi menajerlik şirketi, bülent serttaş resmi organizasyon firması,bülent serttaş resmi instagram hesabı,bülent serttaş resmi yapım firması

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.

  • Mobil:+90 532 456 87 87
  • Telefon:+90 212 272 01 01
  • FAX:+90 212 272 68 68
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com

Resmi internet site adreslerimiz

error: