Atilla TAŞ resmi web sitesi

Atilla TAŞ

04.02.1975 yılında Adana’ya bağlı Ceyhan ilçesinde dünyaya geldi. İlk ve ortaokulu Ceyhan’da bitirdi. Bu sırada okul müsamerelerinde düğünlerde şarkı söyleyip minik show’ lara katılıyordu. Hep sahneyle ilgili bir şeyler yapmayı düşünürdü. Liseyi İstanbul Davut Paşa Lisesi’nde okurken üçüncü sınıfta Mersine göç kararıyla hayatı yeni bir yön kazandı. Buradan sonra eşi olacak İlkay Hanımla tanışıp ani bir kararla evlendi. Değişik işlerde çalışırken bir yandan da gazinolarda şarkı söylüyordu. Bu sırada kızı Sezen doğdu. Erol Köse ile tanıştığında . “Ham Çökelek” şarkısı ile iyi bir çıkış yaparak tüm Türkiye’nin kendisini tanımasını sağladı. Atilla Taş’ın kendi bestelerinin de olduğu ilk albümü “Kırmızılım” 1998 yılında çıktı. Hızla bütün Türkiye onu tanıdı. Konserler vermeye başladı. 1999 yılında ilk oyunculuk deneyimini ve buna yönelik kabiliyetini “Zilyoner” adlı dizide gösterdi. Aniden ortadan kaybolduğunda ABD.ye gidip New York Film Akademisinde sinema ve televizyon eğitimi aldı. 2010 yılında Beyaz Tv.de Müzik Kutusu diye, ve 2011 yılında Kanal 7de Taş devri adında bir proğram sundu. Dünya Listelerini Zorlayan Güney Koreli Park Jae Sang’ın Gangnam Style şarkısının Türkçe versiyonu “Yamyam Style” albümünü 2012 yılının ekim ayında yaptı.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın

( Bu sayfa sanatçının tanıtımı için düzenlenmiştir. Ulaşım ,Konaklama ,Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Sanatçının Kaşe Fiyatına Dahil Değildir ve Fiyatlar okul,dernek,yardım ve halk konserleri için Tarih ve yerlerine göre değişiklik göstermektedir. )

atilla taş resmi web sitesi, atilla taş’ın resmi web sitesi, atilla taşın resmi web sitesi,atilla taş resmi sitesi, atilla taş’ın resmi sitesi, atilla taşın resmi sitesi,atilla taş resmi sayfası, atilla taş’ın resmi sayfası, atilla taşın resmi sayfası, atilla taş resmi web sayfası, atilla taş’ın resmi web sayfası, atilla taşın resmi web sayfası,atilla taş resmi facebook adresi, atilla taş’ın resmi facebook adresi, atilla taşın resmi facebook adresi,atilla taş resmi twitter hesabı, atilla taş’ın resmi twitter hesabı, atilla taşın resmi twitter hesabı,atilla taş resmi menajerlik şirketi, atilla taş’ın resmi menajerlik şirketi, atilla taşın resmi menajerlik şirketi, atilla taş resmi organizasyon firması,atilla taş resmi instagram hesabı,atilla taş resmi yapım firması

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.

  • Mobil:+90 532 456 87 87
  • Telefon:+90 212 272 01 01
  • FAX:+90 212 272 68 68
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com

Resmi internet site adreslerimiz

error: