Aslı güngör resmi web sitesi

Aslı GÜNGÖR

İzmir’de dünyaya gelen Aslı Güngör, TRT İzmir Gençlik Korosu ile başlayan müzik yolculuğunu, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bilimleri Bölümü’ndeki ögrencilik yıllarında İzmir Maksim’de yaptığı sahne programlarıyla profesyonel anlamda sürdürdü. Diğer yandan yıllardır bestelediği şarkıları için stüdyo Çalışmalarına başladı. İzmir’de bestelediği ve 2007 yılında stüdyo kayıtlarını tamamladığı şarkılarından ‘Kalp Kalbe Karşı’ ve ‘İzmir Bilir Ya’ ile büyük ses getiren, farklı ses rengi, güçlü yorumu ve besteci kimliğiyle dikkatleri üzerine çeken, şarkıları birçok karma albüm ve TV dizilerinde yer alan Aslı Güngör, 35. Altın Kelebek Ödüllerinde ‘En İyi Çikis Yapan Solist’ ödülünü aldı. Aslı Güngör’ ün fenomen olan ”Kalp Kalbe Karşı” şarkısı; Radyo Yayıncıları Derneği RAYAD tarafından düzenlenen ‘Radyonun Yıldızları Dinleyici Oylaması’nda 2008 yılında ‘Radyonun Şarkı Yıldızı’ seçildi ve ardından Fransa’dan gelen teklifle dünyaca ünlü Buddha Bar serisinin ”Buddha Bar XI” isimli albümünde yer alarak, 2009 Mart ayında tüm dünyada müzikseverlerle buluştu. 2008 yılında ‘Kalp Kalbe Karşı’nın legal olarak 1milyon150 bin satış rakamı elde etmesiyle birinci olarak ‘MÜYAP dijital satış şampiyonu’ ödülünü aldı. 2009 Ocak ayında yayınladığı albümü ‘Aslı Güngör 2009’ da yer alan ‘Son Öpücük’ ve ‘Aşk Her Şeye Değer’ in yanı sıra tüm şarkıları büyük ilgi görerek resmi MÜYAP verilerine göre iki milyon yediyüz bin dijital satış rakamıyla rekor kırdı. 2010 yılı Nisan ayında ‘Aşk Alev Aldı’ adlı 3 parçalık maxi-single’ını yayınladıktan hemen sonra yeni albümünün stüdyo çalışmalarına başladı. Ardından Sinan Özen’e verdiği Ben Seni Sevdim’ isimli şarkı da dijital satış rekorları kırmaya devam etmektedir. Ve 3. solo albümü ‘Aslı Gibidir’ 2012 yılı Ocak ayında müzik marketlerdeki yerini aldı.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın

( Bu sayfa sanatçının tanıtımı için düzenlenmiştir. Ulaşım ,Konaklama ,Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Sanatçının Kaşe Fiyatına Dahil Değildir ve Fiyatlar okul,dernek,yardım ve halk konserleri için Tarih ve yerlerine göre değişiklik göstermektedir. )

aslı güngör resmi web sitesi, aslı güngör’ün resmi web sitesi, aslı güngörün resmi web sitesi,aslı güngör resmi sitesi, aslı güngör’ün resmi sitesi, aslı güngörün resmi sitesi,aslı güngör resmi sayfası, aslı güngör’ün resmi sayfası, aslı güngörün resmi sayfası, aslı güngör resmi web sayfası, aslı güngör’ün resmi web sayfası, aslı güngörün resmi web sayfası,aslı güngör resmi facebook adresi, aslı güngör’ün resmi facebook adresi, aslı güngörün resmi facebook adresi,aslı güngör resmi twitter hesabı, aslı güngör’ün resmi twitter hesabı, aslı güngörün resmi twitter hesabı,aslı güngör resmi menajerlik şirketi, aslı güngör’ün resmi menajerlik şirketi, aslı güngörün resmi menajerlik şirketi, aslı güngör resmi organizasyon firması,aslı güngör resmi instagram hesabı,aslı güngör resmi yapım firması

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.

  • Mobil:+90 532 456 87 87
  • Telefon:+90 212 272 01 01
  • FAX:+90 212 272 68 68
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com

Resmi internet site adreslerimiz

error: