alisan-resmi-web-sitesi

Alişan

Asıl ismiyle Serkan Burak,1976’da İstanbul Kasımpaşa,da dünyaya geldi. Ailesi aslen Bingöl’ün Kiği ilçesinden olan Alişan, daha çok küçük yaşlardayken müziğe olan ilgisi ve yeteneğiyle dikkatleri çekti. Okuduğu türkülerle okul yıllarında da öğretmenleri arasında ilgi odağı oldu. 21 yaşındayken Prestij Müzik’le çalışmaya başlayan Alişan’ın,Sana Birşey Olmasın (1997) adlı kaseti yayımlandı. albümden ‘Kralı Gelse’ adlı parçayla tanındı. Daha sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Konservatuarı’na girdi. 1998’de Aynalı Tahir adlı diziyle televizyon seyircisinin karşısına çıktı. 1999’da ‘Var Ya’ adlı ikinci kasedini çıkarttı. 2004’de yönetmenliğini Yaşar Seriner’le birlikte Serdar Akar’ın yaptığı Cennet Mahallesi adlı komedi dizisinde rol almaya başladı.Nisan 2007’de ‘Kimselere Güvenmiyorum’ adlı 3. albümünü çıkartan Alişan, albümüyle de büyük beğeni topladı. 2013 Son Albümü “Seni Biraz Fazla Sevdim” le sevenlerini buluşturdu.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın

( Bu sayfa sanatçının tanıtımı için düzenlenmiştir. Ulaşım ,Konaklama ,Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Sanatçının Kaşe Fiyatına Dahil Değildir ve Fiyatlar okul,dernek,yardım ve halk konserleri için Tarih ve yerlerine göre değişiklik göstermektedir. )

alişan resmi web sitesi, alişan’ın resmi web sitesi, alişanın resmi web sitesi,alişan resmi sitesi, alişan’ın resmi sitesi, alişanın resmi sitesi,alişan resmi sayfası, alişan’ın resmi sayfası, alişanın resmi sayfası, alişan resmi web sayfası, alişan’ın resmi web sayfası, alişanın resmi web sayfası,alişan resmi facebook adresi, alişan’ın resmi facebook adresi, alişanın resmi facebook adresi,alişan resmi twitter hesabı, alişan’ın resmi twitter hesabı, alişanın resmi twitter hesabı,alişan resmi menajerlik şirketi, alişan’ın resmi menajerlik şirketi, alişanın resmi menajerlik şirketi, alişan resmi organizasyon firması,alişan resmi instagram hesabı,alişan resmi yapım firması

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.

  • Mobil:+90 532 456 87 87
  • Telefon:+90 212 272 01 01
  • FAX:+90 212 272 68 68
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com

Resmi internet site adreslerimiz

error: