ziynet-sali-menajeri

Ziynet SALİ 29 Nisan 1975 te Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde dünyaya geldi. uzun yıllar ailesi ile İngiltere Londra’da yaşamıştır. 1981 yılında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine dönmüştür. KKTC’de eğitimini tamamladı. KKTC Kültür Bakanlığı Klasik Türk müziği korosunda görev almıştır.
Daha sonra 1994 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı bölümünü kazanıp İstanbul’a gelmiştir. İsmini bir Yunanca şarkıdan alan “BA-BA” albümü müzik sektörüne giriş yapmıştır. Sonra iki dilde “Amman Kuzum” albümünü piyasaya sürmüştür. “Zordur Oğlum” isimli şarkısı ile “Eurodance 2007” yarışmasında Avrupa birincisi olmuştur.üçüncü albümü olan “Mor Yıllar” 2006 yılı Mayıs ayında piyasaya yerini almıştır.
2008 yılının sonlarında “Herkes Evine” albümünü çıkardı. birçok ünlü besteci ve söz yazarıyla çalıştı bunlardan bazıları ;Sezen Aksu, Sinan Akçıl gibi isimlerdir. Sanatçı halen çalışmalarına devam etmekte güzel şarkılarını hayranlarıyla buluşturmaktadır.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )Fiyatlar ; Okullar , Vakıf Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.ziynet sali menajerlik,ziynet sali sanatçı fiyatı,ziynet sali iletişim,ziynet sali konserleri,ziynet sali konseri,ziynet sali konser fiyatı,ziynet sali resmi web sitesi,ziynet sali menajerlik şirketi,ziynet sali organizasyon,ziynet sali istanbul konserleri,ziynet sali konser fiyatı,ziynet sali organizasyon fiyatı,ziynet sali’nin resmi web sitesi,ziynet sali online,İrem derici e-mail adresi, İrem derici fiyat, İrem derici iletişim, İrem derici internet sitesi, İrem derici konser fiyatı, İrem derici konser kaşesi, İrem derici konseri, İrem derici konserleri, İrem derici menajer iletişim, İrem derici menajeri, İrem derici menajeri kimdir, İrem derici menajerlik firması, İrem derici menajerlik şirketi, İrem derici ye nasıl ulaşılır, İrem derici organizasyon, İrem derici organizasyon fiyatı, İrem derici resmi web sitesi, İrem derici sahne fiyatı, İrem derici şarkıları, İrem derici ulaşım, İrem derici’nin menajeri, İrem derici’nin menajeri iletişimİletişim BilgileriBiracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.

  • Mobil:+90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX:+90 212 272 6868
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com

Resmi internet site adreslerimiz

error: