Zeynep Dizdar-menajeri

Zeynep dizdar menajeri, Zeynep dizdar menajeri kimdir,zeynep dizdar menajerlik,zeynep dizdar resmi web sitesi,zeynep dizdar iletişim,zeynep dizdar menajerlik şirketi,zeynep dizdar organizasyon firması,zeynep dizdar’ın resmi web sitesi,Zeynep dizdar e-mail adresi,Zeynep dizdar internet sitesi, Zeynep dizdar menajerlik firması, Zeynep dizdar menajerlik şirketi,Zeynep dizdar’ın menajeri

Zeynep DİZDAR

İstanbul, Kadıköy doğumlu olan Zeynep Dizdar, ilk albümü “Yolun Açık Ola” ile 1998 yılında profesyonel müzik yaşamına adım attı. Albümde ki “Vazgeç Gönül” adlı şarkısı ile o yıllarda radyo ve müzik listelerinde ilk sıralara yerleşen Zeynep Dizdar, bu şarkı ve albümle birlikte müzik otoritelerinden de tam not aldı. Albümde “Nerede Olursan Ol” isimli şarkısına çektiği video klibiyleelektronik müziğin Türkiye’de ki ilk örneklerinden birini de hayranlarına sunmuş oldu. Albümde yer alan ve hayvanlar için yazılan ve bestelenen ender şarkılardan biri olan “Bir Hayvanın Günlüğünden” ile de Dizdar, hayvan sevgisinin ne kadar büyük olduğunu da göstermektedir. Müzisyen ve yorumcu kimliğini “Yolun Açık Ola” ile birlikte ispatlayan Zeynep Dizdar, bu çıkışın ardından müzik dünyasında yaşanan olumsuzluklar nedeniyle yeni albümü için 8 yıl beklemek zorunda kaldı. Bu süre zarfında müzikten kopmayan ve sahne performanslarına devam eden sanatçı 2005 yılında ikinci stüdyo albümü “İlle De Sen”i çıkardı ve bu albümün çıkış parçası “Zehir Gibi” ile tekrar dikkatleri çekmeyi başardı. Ozan Çolakoğlu’nun prodüktörlüğünü yaptığı ” İlle De Sen” albümü Sarı Ev ve Sony BMG ortak yapımıdır. Albüm 10 şarkıdan oluşmuş; “İlle De Sen”, “Yok Yok”, “Zehir Gibi” ve “Yüreğimdeki Yağmurlar” adlı şarkılar kliplendirilmiştir. Dönemin en büyük hitlerinden olan “Yok Yok” ve “Zehir Gibi” nin söz ve müziği Zeynep Dizdar’a aittir. 2007 yılı temmuz ayında ön çalışmaları başlayan 3. albümü “Sana Güvenmiyorum” ise bir yıl sonra 2008 yılı temmuz ayında müzik marketlerde ki yerini almıştır. 11 şarkının yer aldığı bu albümün prodüktörlüğünü Ozan Çolakoğlu ve Barış Büyük üstlenmiştir. Sarı Ev ve Erol Köse Exclusive ortak çalışması olan albümün aranjelerinin büyük bir kısmı Serkan Dinçer ve Ozan Göktekin imzası taşımaktadır. Albümün çıkış şarkısı “Sana Güvenmiyorum” un sözü ve müziği Emre Kaya imzası taşımakta olup kliplendirilen ilk eser olmuştur. Zeynep Dizdar besteci kimliğini bu albümde daha da ileriye taşıyarak 5 şarkıya imzasını atmıştır. Bunlardan “Boşver” adlı şarkısı albümde kliplendirilen 2. şarkısıdır. Sanatçı katıldığı bir çok programda albümde kliplendirilmeyen ama o dönem radyolarda sıkça çalınan “Aşk Bu” adlı şarkısının en favori eseri olduğunu belirtmiştir.

Sanatçı, 2009 yılı kasım ayında Seyhan Müzik etiketiyle sözü ve müziği kendisine ait olan “Aşkın Büyüsü” adlı single çalışmasını çıkarmıştır. Şarkının aranjesi Suat Aydoğan tarafından yapılmış olup klibi Eyüp Dirlik tarafından çekilmiştir. Sanatçının 4. albümü “Hayat Benim Elimde” 2010 yılı temmuz ayında Erol Köse Exclusive etiketiyle sevenleriyle buluştu. Toplam 13 şarkının yer aldığı albümün çıkış şarkısı söz ve müziği sanatçıya ait “Hayat Benim Elimde” olmuştur. Prodüktörlüğünü Erol Köse’nin yaptığı albümde daha önce sadece sanal ortamda satışa sunulan “Aşkın Büyüsü” adlı şarkıda yer almıştır. Sanatçı bu albümde ilk kez bir cover yaparak sözü Sezen Aksu’ya müziği Onno Tunç’a ait olan “Bir Çocuk Sevdim” adlı şarkıyı seslendirmiştir. Albümde ki bir diğer yenilik ise sanatçının kendisi için özel bir logo tasarlatması olmuştur. İlk olarak “Hayat Benim Elimde” adlı şarkısını kliplendiren sanatçı ikinci klibini hayranlarının yoğun isteği doğrultusunda “Bir Çocuk Sevdim” adlı şarkısının akustik versiyonuna çekmiştir. Sanatçının 5. Albümü “Viraj” 2011 yılı temmuz ayında Erol Köse Exclusive etiketiyle müzikseverlerle buluştu. Toplam 8 şarkının yer aldığı albümün çıkış şarkısı söz ve müziği Serkan Dinçer’e aranjesi Gürsel Çelik’e ait “Uyandırma” olmuştur. Prodüktörlüğünü Erol Köse’nin yaptığı albümde genelde dans şarkılarına yer verilmiştir. Slow şarkı olarak sözü ve müziği Halil Koçak’a aranjesi Erman Tazegül’e ait olan “Su Akar Yolunu Bulur” klip çekilmeden sanal ortamda çok büyük ilgi görmüş ve slow radyolarda zirveye kadar çıkmıştır. Albümde sanatçı sözü ve müziği kendisine ait olan bir şarkıya yer verirken bir tanede cover yapmıştır. Albümün ilk video klibi Eyüp Dirlik tarafından “Uyandırma” adlı şarkıya çekilmiştir. İyi bir vokal olmasının yanı sıra çok da iyi bir besteci olan Zeynep Dizdar, 2006 yılında Zeynep Mansur’un “Sen Nasıl İstersen” albümü için sözü ve müziği kendisine ait olan “Yarım Kalan Aşk”, 2007 yılında Reyhan Karaca ‘nın “İmza” albümü için “Heves” , 2010 yılında Suat Aydoğan’ın “Müziktir Herşeyi Anlatan” albümü için “Ben Senin İçin Varım” ve Bulut Duman’ın çıkış şarkısı “Mızrak” ı, 2011 yılında Faruk K’nın Fark albümü için Adalet Yerinde şarkısını hazırlamıştır.
“Benim hedefim popüler yüz olmak yerine asıl işim olan müzikde kalıcı olmak; bunun içinde dünya standartlarında ki yıldızları takip ediyorum” diyen yorumcu dünya starlarını kendisine örnek aldığını da belirtmektedir.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )
Fiyatlar ; Okullar , Vakıf Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.
zeynep dizdar menajerlik,zeynep dizdar sanatçı fiyatı,zeynep dizdar iletişim,zeynep dizdar konserleri,zeynep dizdar konseri,zeynep dizdar konser fiyatı,zeynep dizdar resmi web sitesi,zeynep dizdar menajerlik şirketi,zeynep dizdar organizasyon,zeynep dizdar istanbul konserleri,zeynep dizdar konser fiyatı,zeynep dizdar organizasyon fiyatı,zeynep dizdar’ın resmi web sitesi,zeynep dizdar online,Zeynep dizdar e-mail adresi, Zeynep dizdar fiyat, Zeynep dizdar iletişim, Zeynep dizdar internet sitesi, Zeynep dizdar konser fiyatı, Zeynep dizdar konser kaşesi, Zeynep dizdar konseri, Zeynep dizdar konserleri, Zeynep dizdar menajer iletişim, Zeynep dizdar menajeri, Zeynep dizdar menajeri kimdir, Zeynep dizdar menajerlik firması, Zeynep dizdar menajerlik şirketi, Zeynep dizdar a nasıl ulaşılır, Zeynep dizdar organizasyon, Zeynep dizdar organizasyon fiyatı, Zeynep dizdar resmi web sitesi, Zeynep dizdar sahne fiyatı, Zeynep dizdar şarkıları, Zeynep dizdar ulaşım, Zeynep dizdar’ın menajeri, Zeynep dizdar’ın menajeri iletişim

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil:+90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX:+90 212 272 6868
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz

IletIsIm Formu

error: