yaşar-menajeri

 

YAŞAR

Tam adı Mehmet Yaşar GÜNAÇGÜN dür. 5 Nisan 1970’te Adana , Türkiye’de dünyaya geldi. İlkokula Adana İsmet İnönü ilkokulu’nda başladı. Sınıfta okumayı ilk söken çocuktu ve ilk okuduğu sözcük “DİKKAT”ti. Dikkatini bir türlü tek bir konu üzerine odaklayamıyordu. Öğretmeni deli olup olmadığını anlamak için onu zeka testine götürdü.Üstün zekalı çıktı ama bunun onu hayatta hep zorlayacağını hissettiğinden olacak “üstün zekalılar sınıfı”nda okumayı reddetti ve bir daha hiç ders çalışmadı. Okul müsamerelerinde başrolü hep ona verdiler.Özel günler, bayram ve seramonilerde şiirleri hep ona okuttular, marşları hep ona söylettiler.

Alkış alıyordu ve bunu seviyordu. Bu arada okuldaki müzik derslerinde çalınması zorunlu müzik enstrümanlarını ( melodika , flüt ),ileride dayatma olan hiçbirşeyi sevmeyeceği gibi sevmedi.Müzikse sadece ve asla hiç çalışmayacağı derslerden biriydi o kadar. Adana Yeni Kolej ilkokuldan sonra 6 yılını geçireceği yeni okuluydu. Koca bir sene okulda çalışmak yerine 1 ay yazın bütünlemelerde çalışıp sınıf geçmenin kolaylığını keşfedip, kendine daha fazla zaman ayırdı. 1985 baharında babasını kaybetti. İçine düştüğü büyük boşluktan çıkabilmek için biraz yüzdü,ama spora fazla yeteneğinin olmadığını anlayınca müziğe yöneldi. 85 yazı boyunca Adanadaki İncirlik Amerikan Hava Üssü Özel Radyosu “ Radio One”da çalan bütün şarkıları kendi yaptığı uyduruk bir antenle evdeki radyodan gece gündüz dinleyerek müziğe aşkını ilan etti ve bu aşkın yerini hiçbirşeyin alamayacağına dair yemin etti. Yaz bitti, okul açıldı ve o müzik öğretmenine şu soruyu sordu : “Gitar çalabilir miyim?” Bundan sonra olanlar dostlar artık bir kitap konusudur,kimbilir belki ileride yazılır. Onun için kısaca ; Okul orkestrasını kurdu İlk kez 24 Kasım 1985 öğretmenler gününde sahneye çıktı. Provamız var diyerek en sevmediği fizik derslerinden kaçtı. Mezuniyet gecesinde ilk kez bir kendi bestesini çaldı.(Besteyi hatırlamıyor) İstanbulda okuyan kuzeninin ( ki şimdi o bir yazar ) mektuplarda anlattığı İstanbul’a sevdalanıp Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü’nü kazanarak İstanbul’a geldi. Önce başkalarının şiirlerini ve sözlerini besteledi. Sonra aşık oldu , kendi şarkılarını yazmaya başladı. Şarkılar birikti, birikti, birikti. Bu arada İstanbul Üniversitesi Uluslararası Finans Bölümü’nde yüksek lisansı bitirdi. Buraya kadar ki herşeyini ailesine borçludur. Bundan sonrasındakilerin yarısını aşklarına.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )
Fiyatlar ; Okullar , Vakıf Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.
yaşar menajerlik,yaşar sanatçı fiyatı,yaşar iletişim,yaşar konserleri,yaşar konseri,yaşar konser fiyatı,yaşar resmi web sitesi,yaşar menajerlik şirketi,yaşar organizasyon,yaşar istanbul konserleri,yaşar konser fiyatı,yaşar organizasyon fiyatı,yaşar’ın resmi web sitesi,yaşar online,Yaşar e-mail adresi, Yaşar fiyat, Yaşar iletişim, Yaşar internet sitesi, Yaşar konser fiyatı, Yaşar konser kaşesi, Yaşar konseri, Yaşar konserleri, Yaşar menajer iletişim, Yaşar menajeri, Yaşar menajeri kimdir, Yaşar menajerlik firması, Yaşar menajerlik şirketi, Yaşar a nasıl ulaşılır, Yaşar organizasyon, Yaşar organizasyon fiyatı, Yaşar resmi web sitesi, Yaşar sahne fiyatı, Yaşar şarkıları, Yaşar ulaşım, Yaşar’ın menajeri, Yaşar’ın menajeri iletişim

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil:+90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX:+90 212 272 6868
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz

IletIsIm Formu

error: