yalın-menajeri

 

YALIN

30 Mart 1980 İstanbul doğumlu olan Yalın’ın, ilk olarak akşamları babasının ona gitarıyla çaldığı “Gipsy Kings” melodileriyle başlayan müzik aşkı, bugüne kadar attığı güçlü adımlar ile şimdi yere daha da sağlam basmasını sağlıyor. Tamamı kendisine ait olan şarkılarıyla Yalın, bugün Türkiye’de kendi söz ve bestelerini seslendiren en kuvvetli yorumcular arasında yerini alıyor. Yalın, ilk bestelerini, St. Michel Fransız Lisesi’nde okuduğu yıllarda Yurdaer Doğulu ve Doğan Canku Müzik okullarında gitar dersleri alırken yapmaya başladı.

İstanbul Bilgi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nü kazandığı dönemlerde ise beste çalışmalarını hızlandırdı ve albüm demolarını hazırlama çalışmalarına başladı. İlk Albümde “Ellerine Sağlık” 2004 yılında radyolarda onu ilk kez çıkış şarkısı “Zalim”le dinlediğimizde, herkesin “Ellerine Sağlık” dediği ilk solo albümü ile pop müzik dünyasına başarılı bir giriş yaptı. 3 klip çekilen “Ellerine Sağlık” albümünün müzik kanallarında ve radyolarda en çok istek alan şarkıları Zalim, Sonsuz Ol ve Günaydın oldu. Üç şarkının da klipleri MTV Wold Chart Express listelerinde 1 numaraya yükseldi. İlk albümüyle birçok ödül alan Yalın şarkıları Yunanistan ve Bulgaristan’da listelere girdi. 2005 Randevusu “Bir Bakmışsın” Yalın’ın ikinci stüdyo albümü “Bir Bakmışsın” Nisan 2005’te müzikseverlerle buluştu. Birinci albümde olduğu gibi yine bir çok başarılı hit şarkısıyla dikkat çeken albümde, “Küçücüğüm”, “Bir Bakmışsın” , “Ben Bilmem” ve Yalın’ın, şu ana kadar yaptığı en iyi şarkı diye adlandırdığı “Keşke”ye klipler çekti. “Bir Bakmışsın” albüm ve şarkılarıyla ödüller kazanma alışkanlığını başlattı Yalın’da ve “Küçücüğüm” 2005 yılında POPSAV tarafından yılın şarkısı ödülünü aldı. 3. albümü “Her şey Sensin” ile 2007 Mart ayında müzik piyasasına ağırlığını koydu.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın

( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )

Fiyatlar ; Okullar , Vakıf Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.

yalın menajerlik,yalın sanatçı fiyatı,yalın iletişim,yalın konserleri,yalın konseri,yalın konser fiyatı,yalın resmi web sitesi,yalın menajerlik şirketi,yalın organizasyon,yalın istanbul konserleri,yalın konser fiyatı,yalın organizasyon fiyatı,yalın’ın resmi web sitesi,yalın online,Yalın e-mail adresi, Yalın fiyat, Yalın iletişim, Yalın internet sitesi, Yalın konser fiyatı, Yalın konser kaşesi, Yalın konseri, Yalın konserleri, Yalın menajer iletişim, Yalın menajeri, Yalın menajeri kimdir, Yalın menajerlik firması, Yalın menajerlik şirketi, Yalın a nasıl ulaşılır, Yalın organizasyon, Yalın organizasyon fiyatı, Yalın resmi web sitesi, Yalın sahne fiyatı, Yalın şarkıları, Yalın ulaşım, Yalın’ın menajeri, Yalın’ın menajeri iletişim

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil:+90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX:+90 212 272 6868
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz

IletIsIm Formu

error: