Umut Akyürek-menajeri

 

Umut AKYÜREK

Türk müzik camiasında Türk Sanat Müziği dalında çok farklı bir tarzı olan umut akyürek;

Ailesinin görevi icabı olduğundan dolayı Ankara da doğmuştur. Aslen Sakarya’lıdır. Çocukluğu ve gençliğinin büyük bir bölümünü adapazarın da geçirmiştir.İlk ve orta öğrenimini Sakarya da tamamladı. İlk musiki çalışmalarına 1989 yılında Erol Sayan yönetimindeki İzmit Musiki Derneği’nde başladı. Bu Musuki derneğinde oldukça tecrübe kazanan güçlü ses umut akyürek ;Bunu takip eden 1990 yılında ise TRT’nin amatör ses yarışmasında 3 oldu. Bir anda bütün dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Ve daha sonrasında 1991 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuarı ses bölümüne girdi Burayı çok iyi bir dereceyle bitirdi. Kendine has tavrı ve tarzıyla sanat camiasında farklı bir yer edindi. Sanat müziğinde alışıla gelmişin dışında değişik gırtlak nağmeleri yaparak biranda herkesin dikkatlerini çekmeyi başardı. Ve kendisine büyük bir hayran kitlesi oluşturmayı başardı. Kendi yorumlarını ve hislerini kattığı şarkılarını dinleyiciyle paylaşmaya devam etmektedir.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )
Fiyatlar ; Okullar , Vakıf Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.
umut akyürek menajerlik,umut akyürek sanatçı fiyatı,umut akyürek iletişim,umut akyürek konserleri,umut akyürek konseri,umut akyürek konser fiyatı,umut akyürek resmi web sitesi,umut akyürek menajerlik şirketi,umut akyürek organizasyon,umut akyürek istanbul konserleri,umut akyürek konser fiyatı,umut akyürek organizasyon fiyatı,umut akyürek’in resmi web sitesi,umut akyürek online,Umut akyürek e-mail adresi, Umut akyürek fiyat, Umut akyürek iletişim, Umut akyürek internet sitesi, Umut akyürek konser fiyatı, Umut akyürek konser kaşesi, Umut akyürek konseri, Umut akyürek konserleri, Umut akyürek menajer iletişim, Umut akyürek menajeri, Umut akyürek menajeri kimdir, Umut akyürek menajerlik firması, Umut akyürek menajerlik şirketi, Umut akyürek e nasıl ulaşılır, Umut akyürek organizasyon, Umut akyürek organizasyon fiyatı, Umut akyürek resmi web sitesi, Umut akyürek sahne fiyatı, Umut akyürek şarkıları, Umut akyürek ulaşım, Umut akyürek’in menajeri, Umut akyürek’in menajeri iletişim

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil:+90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX:+90 212 272 6868
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz

IletIsIm Formu

error: