Tuğba EKİNCİ menajeri

 Tuğba EKİNCİ

1977 yılında Kars´ta dünyaya gelen Tuğba EKİNCİ dört kişilik çekirdek bir ailenin kızı olup, annesi Havva EKİNCİ Konya Selçuk Üniversitesi Hemşirelik bölümü mezunu, babası İTÜ İnşaat Mühendislik Fakültesi mezunudur. Ablası bir çocuk annesi olup ev hanımıdır. Tuğba EKİNCİ, liseden mezun olduktan sonra ailesinin uygun görüp evlendiği hepimizin yakından tanıdığı sanat ile iç içe olan ÖZBİLEN ailesinin desteği ile eski eşi hem müzisyen hem basketbolcu Fatih ÖZBİLEN ile her gittikleri ilde yapımcı ve yönetmenler tarafından dikkatleri üzerine çekmeyi başarıp tüm aldığı teklifleri değerlendirmiştir. Bunların başında modellik, sunuculuk, oyunculuk ve süpriz şekilde hepimizin hayranlıkla dinlediği “O ŞİMDİ ASKER” adlı şarkı ile sahnelere ilk adımını sağlam bir şekilde atmıştır. Sahnelere atıldıktan sonra sunuculuk oyunculuk ve bir çok televizyon proje teklifleri almış ancak konser akışları ve yıllık projelerine ters düştüğü için olumlu cevap vermemiştir.Önümüzdeki yıllarda sanat hayatında kendi cast’nı ve prodüksiyon şirketini kurup yapımcı kimliği ile Türk Sinemasında Tuğba EKİNCİ ismini büyütmeyi hedeflemiştir. Tüm bunları yaparken uzun soluklu bir TV Sunuculuk projesinde bulunduğu takdirde bugüne kadar yapılmış olanlardan daha başarılısını sergilemeye çalışacaktır.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )
Fiyatlar ; Okullar , Vakıf Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.
tuğba ekinci menajerlik,tuğba ekinci sanatçı fiyatı,tuğba ekinci iletişim,tuğba ekinci konserleri,tuğba ekinci konseri,tuğba ekinci konser fiyatı,tuğba ekinci resmi web sitesi,tuğba ekinci menajerlik şirketi,tuğba ekinci organizasyon,tuğba ekinci istanbul konserleri,tuğba ekinci konser fiyatı,tuğba ekinci organizasyon fiyatı,tuğba ekinci’in resmi web sitesi,tuğba ekinci online,tuğba ekinci e-mail adresi, tuğba ekinci fiyat, tuğba ekinci iletişim, tuğba ekinci internet sitesi, tuğba ekinci konser fiyatı, tuğba ekinci konser kaşesi, tuğba ekinci konseri, tuğba ekinci konserleri, tuğba ekinci menajer iletişim, tuğba ekinci menajeri, tuğba ekinci menajeri kimdir, tuğba ekinci menajerlik firması, tuğba ekinci menajerlik şirketi, tuğba ekinci e nasıl ulaşılır, tuğba ekinci organizasyon, tuğba ekinci organizasyon fiyatı, tuğba ekinci resmi web sitesi, tuğba ekinci sahne fiyatı, tuğba ekinci şarkıları, tuğba ekinci ulaşım, tuğba ekinci’in menajeri, tuğba ekinci’in menajeri iletişim

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil:+90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX:+90 212 272 6868
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz
error: