suat suna-menajeri

 

Suat SUNA

1975 yılının Mayıs ayında doğan Suat Suna, okuluyla eş zamanlı olarak devam ettiği ıstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Keman Bölümü’nden 1992’de, ortaokul ve lise eğitimini aldığı Saint Benoît Fransız Lisesi’nden de 1994 yılında mezun oldu.

https://youtu.be/qIUyvH7xPCU

Ardından Maltepe Üniversitesi ıletişim Fakültesi’nde lisans öğrenimini tamamladı. Profesyonel müzik hayatına lise yıllarında başlayan Suat Suna, Milliyet Gazetesi’nin liselerarası müzik yarışmalarında bir çok derece elde etti. ılk ulusal başarısını 1992 yılında katıldığı Beyaz Güvercin şarkı Yarışması’nda ikinci olarak kazandı. Onu sevenleriyle buluşturan en önemli yıl ise 1993 oldu. PopShow’93 şarkı yarışmasında birinci, ikinci ve dördüncü olan eserlerin bestecisi, söz yazarı ve yorumcusu olarak, büyük kitlelerin sevgisini kazandı. Suat Suna’nın o yıllardan günümüze ulaşan müzik kariyerinde, yeni albümü “Aşkın Adı” ile birlikte toplam 11 albümü, sözü ve müziği kendine ait 100’den fazla şarkısı bulunuyor. Bu şarkıların arasında; Fatih Erkoç, Işın Karaca, Aşkın Nur Yengi, Yıldız Tilbe, Asya, Mahsun Kırmızıgül ve suat suna başta olmak üzere bir çok ünlü sanatçı tarafından seslendirilen eserler de var. Pop müziğin yanı sıra, klasik batı müziği konusunda da sürekli olarak kendini geliştirmeyi hedefleyen Suat Suna, yaklaşık 20 yıldır birlikte çalıştığı ve ülkemizin klasik müzik alanında yetiştirdiği en önemli şef ve keman üstatlarından Saim Akçıl’ın gözetiminde eğitimini sürdürüyor.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )
Fiyatlar ; Okullar , Vakıf Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.
suat suna menajerlik,suat suna sanatçı fiyatı,suat suna iletişim,suat suna konserleri,suat suna konseri,suat suna konser fiyatı,suat suna resmi web sitesi,suat suna menajerlik şirketi,suat suna organizasyon,suat suna istanbul konserleri,suat suna konser fiyatı,suat suna organizasyon fiyatı,suat suna’nın resmi web sitesi,suat suna online,Suat suna e-mail adresi, Suat suna fiyat, Suat suna iletişim, Suat suna internet sitesi, Suat suna konser fiyatı, Suat suna konser kaşesi, Suat suna konseri, Suat suna konserleri, Suat suna menajer iletişim, Suat suna menajeri, Suat suna menajeri kimdir, Suat suna menajerlik firması, Suat suna menajerlik şirketi, Suat suna ya nasıl ulaşılır, Suat suna organizasyon, Suat suna organizasyon fiyatı, Suat suna resmi web sitesi, Suat suna sahne fiyatı, Suat suna şarkıları, Suat suna ulaşım, Suat suna’nın menajeri, Suat suna’nın menajeri iletişim

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil:+90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX:+90 212 272 6868
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz

IletIsIm Formu

error: