sıla-menajeri

 

SILA 

Sıla, 17 Haziran 1980’de Denizli’de doğdu İlk sahne çalışmalarına İzmir Özel Tevfik Fikret Lisesi’nde başladı ve Türk Halk Müziği ile Türk Sanat Müziği korolarında korist ve solist olarak görev aldı. Lise ikinci ve üçüncü sınıflarda özel şan derslerine başladı. İzmir Devlet Opera ve Balesi sanatçılarından Sabahat Tekebaş ile şan ve ses eğitimi uzerine çalıştı. 1998 yılında İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Fransız Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde bir sene okudu, daha sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi Caz Vokal Bölümü’ne geçiş yaptı.

Ardından Kenan Doğulu ile tanışarak onun yedi sene vokalistliğini yaptı. Şarkıcı, 2007 yılında kendi adını taşıyan ilk albümünü çıkardı. Bu albüm kısa zamanda oldukça ses getirdi.  İlk albümünden yalnızca iki video klip yayınlayan şarkıcı, bu albümden sonra Ciclon grubu ile beraber olarak kaydettikleri “Shaker” albümünden “Yaz Geliyor Heyoo” isimli parçayı yeni teklisi olarak belirlemiş ve bu şarkıya 2008’in yaz aylarında bir video klip hazırlamıştır. İkinci albümünü 2009 yılında piyasaya süren sanatçı, bu albümün ilk teklisi olarak “Sevişmeden Uyumayalım”ı seçmiş ve bu şarkı 3 hafta boyunca 1 numara olmayı başarmış, 2010’un Haziran’ında piyasaya sürülen Ozan Doğulu’nun ilk albümü “130 Bpm”de “Alain Delon” isimli şarkısıyla yer alan şarkıcı, Ozan Doğulu ile beraber bir video klip çekmiş ve Haziran ayında bu klip gösterime girmiştir. Şarkı, 15 Temmuz tarihli listede 1 numaraya yükselirken, Avrupa Radyo Listesi’nde de kendine yer bulmuş ve bu listede en yüksek olarak 67 numaraya yükselmiştir.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )
Fiyatlar ; Okullar , Vakıf Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.
sıla menajerlik,sıla sanatçı fiyatı,sıla iletişim,sıla konserleri,sıla konseri,sıla konser fiyatı,sıla resmi web sitesi,sıla menajerlik şirketi,sıla organizasyon,sıla istanbul konserleri,sıla konser fiyatı,sıla organizasyon fiyatı,sıla’nın resmi web sitesi,sıla online,Sıla e-mail adresi, Sıla fiyat, Sıla iletişim, Sıla internet sitesi, Sıla konser fiyatı, Sıla konser kaşesi, Sıla konseri, Sıla konserleri, Sıla menajer iletişim, Sıla menajeri, Sıla menajeri kimdir, Sıla menajerlik firması, Sıla menajerlik şirketi, Sıla ya nasıl ulaşılır, Sıla organizasyon, Sıla organizasyon fiyatı, Sıla resmi web sitesi, Sıla sahne fiyatı, Sıla şarkıları, Sıla ulaşım, Sıla’nın menajeri, Sıla’nın menajeri iletişim

 

 İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil:+90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX:+90 212 272 6868
  • E-mail:         tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz

IletIsIm Formu

error: