sibel can-menajeri

 

Sibel CAN

01.08.1970’te, Fatih Karagümrük’te doğmuştur.  Müzikle tanışması klasik deyişle çok küçük yaşlarda olur. Sanat hayatına oryantallikle başlar fakat 13 yaşında babasına gelen bir yurtdışı iş teklifiyle Viyana’da sahneye çıkmaya, hem dans edip hem şarkı söylemeye başlar. Altı ay İsrail’de, 3 ay Hollanda’da çalışır. İstanbul’un o dönemdeki en gözde mekanlarından Galata Kulesi ve Astorya gibi, gecede dört beş yerde sahne almaya başlar ve dikkat çeker.  Muazzez Abacı, Neşe Karaböcek, Emel Sayın gibi o dönemin Maksim sahnesinde yer alan assolistleriyle çalışma imkanı bulan Sibel Can, Muazzez Abacı’nın alt kadrosunda çalışırken oryantal olarak çıktığı Maksim sahnesine, arkasında dev bir orkestra ile 17 yaşında assolist olarak çıkmaya başlar.

İlk albümünü yine büyük bir isim olan Orhan Gencebay’la yapma şansını bulan Sibel Can, 1987 yılında Kervan Plak’tan ilk albümü olan “Günah Bize”yi çıkarır. O dönemde yedi yüz elli bin satan bir albüm ile de artık assolistlik unvanını başarıyla taşımaya başlar. 1988 yılı Sibel Can için her açıdan önemli bir yıl olmuştur. O yılların popüler isimlerinden olan Hakan Ural’la ailelerinden gizlenen bir törenle Zerrin Özer’in evinde evlenirler. Daha sanat yaşamının başında olmasına rağmen bu iki insanın duygularına saygı göstermek zorunda kaldılar. Bu evlilikten Engincan ve Melisa isminde iki evladı olan Sibel Can, git gide üzerindeki “oryantal şarkıcı” imajını yıkmaya başlar. Hemen her yıla bir albüm sığdıran sanatçı, Kervan Plak etiketi altında yaptığı albüm ve başarılarının ardından, 1995 yılında Raks Müzik’e transfer edilir. “Şarkılarda Senden Yana”, “Bu Devirde” ve “Daha Yolun Başındayım” albümleriyle birlikte bu günlerdeki tarzının temellerini atan sanatçı, 1999 yılında eşi Hakan Ural’dan ayrılır. 2000 yılında yaptığı “İşte Türk Sanat Müziği, İşte Sibel Can” adında sanatsal bir albümle de kariyeri açısından önemli bir döneme adım atan Sibel Can, bu dönemde Sulhi Aksüt’le evlenir. 2010 yılının Eylül ayında Sulhi Aksüt’ten ayrılan Sibel Can’ın bu evlilikten Emir isminde bir evladı daha olmuştur. 2001 yılında hala bağlı bulunduğu Emre Plak’a transfer olur. “Canım Benim”, “Sen Benimsin”, “Özledin Mi?”, “Akşam Sefası”, “Benim Adım Aşk” ve son albümü olan “Seyyah” ile de bugün sanat dünyasında önemli başarılara imza atar.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )
Fiyatlar ; Okullar , Vakıf Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.
sibel can menajerlik,sibel can sanatçı fiyatı,sibel can iletişim,sibel can konserleri,sibel can konseri,sibel can konser fiyatı,sibel can resmi web sitesi,sibel can menajerlik şirketi,sibel can organizasyon,sibel can istanbul konserleri,sibel can konser fiyatı,sibel can organizasyon fiyatı,sibel can’ın resmi web sitesi,sibel can online,Sibel can e-mail adresi, Sibel can fiyat, Sibel can iletişim, Sibel can internet sitesi, Sibel can konser fiyatı, Sibel can konser kaşesi, Sibel can konseri, Sibel can konserleri, Sibel can menajer iletişim, Sibel can menajeri, Sibel can menajeri kimdir, Sibel can menajerlik firması, Sibel can menajerlik şirketi, Sibel can a nasıl ulaşılır, Sibel can organizasyon, Sibel can organizasyon fiyatı, Sibel can resmi web sitesi, Sibel can sahne fiyatı, Sibel can şarkıları, Sibel can ulaşım, Sibel can’ın menajeri, Sibel can’ın menajeri iletişim

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil:+90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX:+90 212 272 6868
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz
error: