sertap erener-menajeri

 

Sertap ERENER

Müziğe olan tutkusu ve soprano olarak gördüğü ilgiyle Sertab Erener’in farklılığı henüz İstanbul Devlet Konservatuarındakı öğrencilik yıllarında göze çarptı. 1990’ların başında, sertap erener’nun yanısıra bir çok ünlü sanatçıyla aynı sahneyi paylaştı. 1992’de yine sertap erener’nun desteğiyle ilk albümü ‘Sakin ol’u çıkardı.

Bu albümün tirajı 1 milyonu aşmasıyla beraber Türkiye’nin en iyi satan ve çıkış yapan albümü oldu. Sertab Erener’in ikinci çalışması ‘Lal’ 1994’te yayınlandı. Ardından 1997’de Demir Demirkan’ın prodüktörlüğünü yaptığı ‘Sertab gibi’ ve 2001’de ‘Turuncu’ isimli albümleri çıktı. 24 Mayıs 2003’te, Letonya’nın başkenti Riga’da sözleri Demir Demirkan’a, müziği ise Demir Demirkan ve kendisine ait ‘Everyway that I can’ adlı parça ve Eurovizyon’un gördüğü en iddiali performans ile ilk kez Eurovizyon birinciliğini Türkiye’ye getirmeyi başarmıştır. Mayıs 2005’te ‘Aşk Ölmez’ isimili Türkçe albümünü piyasaya çıkardı. “Açık Adres” single’ını Aralık 2009’da piyasaya çıkardı. Sanatçının yeni albümü ‘Rengarenk’ 7 Haziran 2010 tarihinde piyasaya çıkmıştır, kendisine “Sertab“ isminin konulmasına sebep olan , “Ey suh-i Sertab” şarkısının da yer aldığı “Türk Sanat Müzigi” albümünü 12 Nisan 2012 tarihinde müzikseverler ile paylaştı. Sertab Erener, 2012’nin yaz aylarında “Ozan Çolakoglu’nun 01” albümünde yer alan, sözü “MODEL” grubu üyelerinden Can Temiz’e, müzigi ise Demir Demirkan ve Sertab Erener’e ait olan “Dım Dım” adlı şarkıyı sevenleriyle paylastı. Şarkının klibi Mardin ve Dara’da kalabalık bir ekiple birlikte çekilmistir. Sanatçı, 2013’ün Nisan ayında çıkması planlanan albümünün ilk klibini ‘İyileşiyorum’ isimli parçasına çekmiştir.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )
Fiyatlar ; Okullar , Vakıf Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.
sertap erener menajerlik,sertap erener sanatçı fiyatı,sertap erener iletişim,sertap erener konserleri,sertap erener konseri,sertap erener konser fiyatı,sertap erener resmi web sitesi,sertap erener menajerlik şirketi,sertap erener organizasyon,sertap erener istanbul konserleri,sertap erener konser fiyatı,sertap erener organizasyon fiyatı,sertap erener’in resmi web sitesi,sertap erener online,Sertap erener e-mail adresi, Sertap erener fiyat, Sertap erener iletişim, Sertap erener internet sitesi, Sertap erener konser fiyatı, Sertap erener konser kaşesi, Sertap erener konseri, Sertap erener konserleri, Sertap erener menajer iletişim, Sertap erener menajeri, Sertap erener menajeri kimdir, Sertap erener menajerlik firması, Sertap erener menajerlik şirketi, Sertap erener e nasıl ulaşılır, Sertap erener organizasyon, Sertap erener organizasyon fiyatı, Sertap erener resmi web sitesi, Sertap erener sahne fiyatı, Sertap erener şarkıları, Sertap erener ulaşım, Sertap erener’in menajeri, Sertap erener’in menajeri iletişim

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil:+90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX:+90 212 272 6868
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz
error: