rober hatemo-menajeri

 

Rober HATEMO

25 Aralık 1975’de Çanakkale’de Dünya’ya geldi. “Esmer” adlı ilk albümünü 1997 yayınladı. “Sen Farklısın” adlı ikinci albümünü 1998 yılında, “Azılı Bela” adlı üçüncü albümünü ise 2000 yılında yayınladıktan sonra müziğe üç yıl ara verdi.

2003 yılında “Aşksız Prens” isimli 4.stüdyo albümünü piyasaya sürdü. En çok ses getiren albümü olarak adlandırılabilecek olan “Sihirli Değnek” adlı beşinci albümünü 22 Aralık 2006 günü Avrupa Müzik etiketiyle yayınladı ve bu albümden 3 video klip çekti. Özellikle orjinali bir Yunan bestesi olan “Senden Çok Var” ile bir Arap şarkısından uyarlanan “Beyaz Ve Sen” radyolarda ön plana çıkmayı başardı. Rober Hatemo uzun sayılabilecek bir aradan sonra hem müzik dünyasına hem de eski şirketine geri döndü. Şarkıcı, “Mahrum” isimli iki şarkı ve versiyonlarından oluşan maxi single çalışmasıyla 18 Ocak’ta Erol Köse Production etiketiyle müzik marketlerdeki yerini alıyor. Albümün ilk video klibi fotoğraf çekimleriyle birlikte çalışmaya adını veren sözü Günay Çoban’a, müziği Niran Ünsal’a ait “Mahrum” şarkısına İzlanda’da çekildi. “Hurra” isimli yeni bir şarkının daha bulunduğu albümde bu iki şarkının karaoke ve akustik versiyonları da yer alıyor. Son klibi pabucumun dünyası ile yeniden listeleri zorlamaya başladı.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )
Fiyatlar ; Okullar , Vakıf Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.
rober hatemo menajerlik,rober hatemo sanatçı fiyatı,rober hatemo iletişim,rober hatemo konserleri,rober hatemo konseri,rober hatemo konser fiyatı,rober hatemo resmi web sitesi,rober hatemo menajerlik şirketi,rober hatemo organizasyon,rober hatemo istanbul konserleri,rober hatemo konser fiyatı,rober hatemo organizasyon fiyatı,rober hatemo’nun resmi web sitesi,rober hatemo online,Rober hatemo e-mail adresi, Rober hatemo fiyat, Rober hatemo iletişim, Rober hatemo internet sitesi, Rober hatemo konser fiyatı, Rober hatemo konser kaşesi, Rober hatemo konseri, Rober hatemo konserleri, Rober hatemo menajer iletişim, Rober hatemo menajeri, Rober hatemo menajeri kimdir, Rober hatemo menajerlik firması, Rober hatemo menajerlik şirketi, Rober hatemo ya nasıl ulaşılır, Rober hatemo organizasyon, Rober hatemo organizasyon fiyatı, Rober hatemo resmi web sitesi, Rober hatemo sahne fiyatı, Rober hatemo şarkıları, Rober hatemo ulaşım, Rober hatemo’nun menajeri, Rober hatemo’nun menajeri iletişim

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil:+90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX:+90 212 272 6868
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz
error: