pinhani -menajeri

 

PİNHANİ

2004 yılında Zeynep Eylül Üçer ve Sinan Kaynakçı tarafından kurulduktan sonra; gitarda Akın Eldes, davulda Cem Aksel’ in de katkılarıyla albümleri ‘İnandığın Masalları’ çıkardılar. Tıpkı gruplarının ‘gizli’ anlamına gelen ‘Pinhan’ sözcüğünden türeyen adı gibi, onlar da müzik piyasasında gizliden gizliye ilerlediler ve kendilerine sağlam bir dinleyici kitlesi edindiler.  İlk albümün çıkmasından hemen sonra verdiği yüze yakın konserle önemli bir dinleyici kitlesi yakalayan grup, “Kavak Yelleri” adlı televizyon dizisinin müziklerini yapmaya başladıktan sonra dinleyici kitlesini hızla artırdılar.

İlk albümünde yer alan “Hele bi gel” ve “Beni al” ı dizinin içerisinde kullanan grup, daha önce yayınlanmamış “Bir anda” ve “Ne güzel güldün”ü “Kavak Yelleri” ile dinleyicisiyle buluşturdu. Dizinin katkısıyla şarkıları bilinen ve davet edildikleri televizyon programlarında seçici olarak kendilerini medyada çok göstermeyen bir grup olarak kalmayı tercih ettiler. Farklı tarzı ve melodik yapısıyla diğer müzik gruplardan sıyrılan ve yarının önemli rock gruplarından olmayı hedefleyen Pinhani, ‘İnandığın Masallar’ adlı ilk albümünden sonra 2. albümünü de 2008 nisan ayında çıkarttı. İzmir, Ankara, Antalya, İstanbul, Adana gibi büyük şehirlerde kalabalık kitlelere konserler verirken, Anadolu’ nun bütün şehirlerine müziklerini götürmeyi hedeflediler. Artvin, Sivas, Malatya, Erzincan, Antakya, Afyon, Samsun, Giresun, Kars, Karaman, Kilis gibi şehirlerde konserler verdiler. 2006 ve 2008’ de yayınladıkları iki albümün ardından 2011 yılının Ocak ayında “Yitirmeden” şarkısını internetten ücretsiz yayınladılar. Şarkıya çekilen klip sadece dailymotion.com’ da bir milyon izlenmeyi geçti.Ücretsiz şarkı yayınlamaya mayıs ayında “Değirmendeki” ile ve haziran ayında “Eylül” ile devam ettiler. Dinleyicilerine tüm şarkılarını en kolay biçimde ulaştırmak isteyen grup, bütün şarkılarını resmi internet siteleri www.pinhani.com üzerinden paylaşıyor.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )
Fiyatlar ; Okullar , Vakıf Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.
pinhani grubu menajerlik,pinhani grubu sanatçı fiyatı,pinhani grubu iletişim,pinhani grubu konserleri,pinhani grubu konseri,pinhani grubu konser fiyatı,pinhani grubu resmi web sitesi,pinhani grubu menajerlik şirketi,pinhani grubu organizasyon,pinhani grubu istanbul konserleri,pinhani grubu konser fiyatı,pinhani grubu organizasyon fiyatı,pinhani grubu’nun resmi web sitesi,pinhani grubu online,Pinhani grubu e-mail adresi, Pinhani grubu fiyat, Pinhani grubu iletişim, Pinhani grubu internet sitesi, Pinhani grubu konser fiyatı, Pinhani grubu konser kaşesi, Pinhani grubu konseri, Pinhani grubu konserleri, Pinhani grubu menajer iletişim, Pinhani grubu menajeri, Pinhani grubu menajeri kimdir, Pinhani grubu menajerlik firması, Pinhani grubu menajerlik şirketi, Pinhani grubu na nasıl ulaşılır, Pinhani grubu organizasyon, Pinhani grubu organizasyon fiyatı, Pinhani grubu resmi web sitesi, Pinhani grubu sahne fiyatı, Pinhani grubu şarkıları, Pinhani grubu ulaşım, Pinhani grubu’nun menajeri, Pinhani grubu’nun menajeri iletişim

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil:+90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX:+90 212 272 6868
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz
error: