Petek Dinçöz-menajeri

Petek DİNÇÖZ

29 Mayıs 1980 tarihinde İzmir’de doğdu. 14 yaşına kadar İzmir’de yaşadı. Kıbrıs’ta düzenlenen güzellik yarışmasında dereceye girdikten sonra aldığı dizi teklifleriyle ve “Sırılsıklam” adlı diziyle oyunculuğa başladı. Daha sonra “Zehirli Çiçek”, “Bir Yıldız Doğuyor” ve “Nehir” adlı birçok başarılı yapımda rol aldı. Dizilerle birlikte sahnelerde gözükmeye başlayan Dinçöz sahneye ilk kez Günay’da çıktı ardından Maksim’de assolist olarak sahne aldı.

Can Tanrıyar, 8 yıldır birlikte olduğu Petek Dinçöz’e, 2008 yılında canlı yayın Beyaz Şov’da evlenme teklif etti. Beyaz’la birlikte Petek Dinçöz’e sürpriz yapan Can Tanrıyar, evlenme teklif ederken oldukça heyecanlıydı. Güzel sanatçının bundan haberi yoktu . Kendisi için de büyük süpriz olan bu durumda ; can tanrıyar ;Evlilik teklifini “Burada herkesin ve milyonlarca izleyicinin önünde benimle evlenir misin?” diyerek yapan Tanrıyar’a Dinçöz’ün yanıtı “evet” oldu. Kutsi teklifin hemen ardından programa katıldı ve “İlanı aşk ediyorum” şarkısını söyledi. Şarkıyla dans eden çiftin, gözyaşlarını tutamadığı gözlendi. Dinçöz, Tanrıyar’ın programa getirttiği gelinliği reklam arasında giydikten sonra nikah masasına oturdu. Programın sonunda, çift bahçede bekleyen, Beyazıt Öztürk’ün şoför koltuğuna oturduğu Limuzin markalı otomobile bindi. Nikah şahitliğini RTÜK Başkanı Zahid Akman, Can Tanrıyar’ınkini ise Mehmet Ali Birand yaptı. Dizi oyunculuğu ve ses sanatçısı olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )
Fiyatlar ; Okullar , Vakıf Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.
petek dinçöz menajerlik,petek dinçöz sanatçı fiyatı,petek dinçöz iletişim,petek dinçöz konserleri,petek dinçöz konseri,petek dinçöz konser fiyatı,petek dinçöz resmi web sitesi,petek dinçöz menajerlik şirketi,petek dinçöz organizasyon,petek dinçöz istanbul konserleri,petek dinçöz konser fiyatı,petek dinçöz organizasyon fiyatı,petek dinçöz’ün resmi web sitesi,petek dinçöz online,Petek dinçöz e-mail adresi, Petek dinçöz fiyat, Petek dinçöz iletişim, Petek dinçöz internet sitesi, Petek dinçöz konser fiyatı, Petek dinçöz konser kaşesi, Petek dinçöz konseri, Petek dinçöz konserleri, Petek dinçöz menajer iletişim, Petek dinçöz menajeri, Petek dinçöz menajeri kimdir, Petek dinçöz menajerlik firması, Petek dinçöz menajerlik şirketi, Petek dinçöz e nasıl ulaşılır, Petek dinçöz organizasyon, Petek dinçöz organizasyon fiyatı, Petek dinçöz resmi web sitesi, Petek dinçöz sahne fiyatı, Petek dinçöz şarkıları, Petek dinçöz ulaşım, Petek dinçöz’ün menajeri, Petek dinçöz’ün menajeri iletişim

İletişim Bilgilerimiz

 

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil:+90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX:+90 212 272 6868
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com

 

Resmi internet site adreslerimiz

 

error: