Özgün-menajeri

ÖZGÜN

2001 yılında Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Viyola Bölümü’nden mezun oldu.

Sözleşmeli müzisyen olarak Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası’nda çalıştı.Özgün’ün “Elveda” adlı ilk albümü Kasım 2005’de yayınlandı. Elveda şarkısı ile büyük çıkış yapan Özgün bu albümden ayrıca Şeytan, Yanarım, Kandırman Lazım, Günahkar ve Aşk Çiçeği şarkılarını kliplendirdi. Özgün’ün “Nöbetçi Aşık” adlı ikinci albümü, Temmuz 2007’de yayınlandı. Özgün’ün ikinci albümünde Kıvırır, Acıyı Çeken Anlar, Yalnızlık ve Kıpır Kıpır şarkılarına klip çekti. Üçüncü albümü “Biz Ayrıldık” Nisan 2009 yılında çıktı. Biz Ayrıldık’ın yanı sıra Zilli, Mühür ve Direniyorum Yokluğuna şarkılarını da kliplendiren Özgün Haziran 2010’da ilk single çalışması olan Yeni’yi çıkardı ve İstiklal şarkısı kliplenerek kısa sürede yazın en çok dinlenen şarkıları arasında yer buldu. 2011 de internet üzerinden “Sen ve Ben” & “Sadece Arkadaşız” şarkılarını yayınladı… Özgün albümleri sonrası yaklaşık 5 yıllık müzik yolculuğunda başta Altın Kelebek, Powertürk Müzik Ödülü ve İstanbul Fm ödülleri olmak üzere pek çok ödüle uzandı.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )
Fiyatlar ; Okullar , Vakıf Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.
özgün menajerlik,özgün sanatçı fiyatı,özgün iletişim,özgün konserleri,özgün konseri,özgün konser fiyatı,özgün resmi web sitesi,özgün menajerlik şirketi,özgün organizasyon,özgün istanbul konserleri,özgün konser fiyatı,özgün organizasyon fiyatı,özgün’ün resmi web sitesi,özgün online,Özgün e-mail adresi, Özgün fiyat, Özgün iletişim, Özgün internet sitesi, Özgün konser fiyatı, Özgün konser kaşesi, Özgün konseri, Özgün konserleri, Özgün menajer iletişim, Özgün menajeri, Özgün menajeri kimdir, Özgün menajerlik firması, Özgün menajerlik şirketi, Özgün e nasıl ulaşılır, Özgün organizasyon, Özgün organizasyon fiyatı, Özgün resmi web sitesi, Özgün sahne fiyatı, Özgün şarkıları, Özgün ulaşım, Özgün’ün menajeri, Özgün’ün menajeri iletişim

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil:+90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX:+90 212 272 6868
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz
error: