Öykü Gürman-menajeri

Öykü GÜRMAN

İnternette yayınlandığı andan itibaren milyonlarca insan tarafından tıklanarak, büyük bir fenomene dönüşen “Evlerinin Önü” şarkısını ile 2007 yılında Öykü Gürman bir anda Türkiye’nin gündemini yerleşti. Dijital platformlarda beklenmedik başarı yepyeni bir dünyanın kapılarını açmalarını sağladı.

20 milyonun üzerinde izlenen video klipleri ikizi Berk Gürman’la bambaşka bir müzik kültürünün türk toplumunu tarafından hızla kabul görmesini sağlayarak, cesur ve yenilikçi tavırları listelerde bir numara yaptı. 4 Ağustos’da İstanbul’da dünyaya geldi. Müzik eğitimine küçük yaşta başladı. İlkokulu Özel Efdal Ana ve İlkokulunda tamamlayan Öykü Gürman, ortaokulu İstek Vakfı Acıbadem Lisesi’nde bitirdi. 1997 yılında Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nin sınavlarını kazanarak eğitimine burada devam etti. Cihat Aşkın’dan özel keman dersleri aldı. 2001 yılında Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nden mezun oldu. Bu süre içinde gerek keman gerekse solist olarak okul konserlerinde aktif roller aldı. 2001 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarını kazanarak müzik eğitimine keman ve şan dersleri alarak devam etti. Konservatuar’da Erol Uras ile şan, Alaaddin Yavaşça ile repertuar, Faris Akarsu ile müzikal çalıştı. Çeşitli flamenco topluluklarında, okul orkestralarında solist olarak birçok performanslar sergiledi. 2007 yılının Aralık ayında ikiz kardeşi Berk Gürman ile” KISMET” albümü yayımlandı. Aynı yıl Kral Tv’den “yılın en iyi çıkış yapan grubu”, Magazin Gazetecileri Derneğinin “yılın en iyi çıkış yapan yorumcusu” Radio N101 “en iyisi sizsiniz” ödülünü aldı. 2008 yılında Evlerinin Önü Boyalı Direk şarkısı ile Hürriyet Altın Kelebek ödülünün sahibi oldu. 2008 yılında TRT1 ekranında sunduğu “Boyalı Direk” isimli müzik programı büyük beğeni topladı. 2009 yılında yine Berk Gürman ile “İKİ ARADA” albümü yayımlandı. Türk ezgilerini flamenko müziğiyle yorumlayan Öykü Gürman, 2010 yılında kendi bestelerinin de yer aldığı ilk solo albümünün hazırlıklarına başladı. Kariyerinin ilk solo albümü “Bir Başka” 2011 yılında Pasaj Müzik etiketiyle yayımlandı.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )
Fiyatlar ; Okullar , Vakıf Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.
öykü gürman menajerlik,öykü gürman sanatçı fiyatı,öykü gürman iletişim,öykü gürman konserleri,öykü gürman konseri,öykü gürman konser fiyatı,öykü gürman resmi web sitesi,öykü gürman menajerlik şirketi,öykü gürman organizasyon,öykü gürman istanbul konserleri,öykü gürman konser fiyatı,öykü gürman organizasyon fiyatı,öykü gürman’ın resmi web sitesi,öykü gürman online,Öykü gürman e-mail adresi, Öykü gürman fiyat, Öykü gürman iletişim, Öykü gürman internet sitesi, Öykü gürman konser fiyatı, Öykü gürman konser kaşesi, Öykü gürman konseri, Öykü gürman konserleri, Öykü gürman menajer iletişim, Öykü gürman menajeri, Öykü gürman menajeri kimdir, Öykü gürman menajerlik firması, Öykü gürman menajerlik şirketi, Öykü gürman a nasıl ulaşılır, Öykü gürman organizasyon, Öykü gürman organizasyon fiyatı, Öykü gürman resmi web sitesi, Öykü gürman sahne fiyatı, Öykü gürman şarkıları, Öykü gürman ulaşım, Öykü gürman’ın menajeri, Öykü gürman’ın menajeri iletişim

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil:+90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX:+90 212 272 6868
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz
error: