Ogün Şanlısoy-menajeri

Ogün SANLISOY

Mimar Sinan Üniversitesi’nde endüstri ürünleri tasarımı okurken aynı zamanda da müzik çalışmalarını yürüten Ogün Sanlısoy, ilk sahne deneyimlerine akustik gitarıyla gerçekleştirdiği performansı ile 1989 yılında başladı. Bunu takip eden yıllarda farklı amatör gruplarda solistlik yaptı ve ilk demo kaydını gerçekleştirdi.

1992 yılında Pentagram’a katıldı ve aynı yıl çıkan “Trail Blazer” albümünde vokaliyle yer aldı. Türkiye’de ve yurtdışında Pentagram’la pek çok konser gerçekleştirdi.1994-95 yıllarında Gür Akad’ın kurduğu Klips grubunda solist olarak yer aldı ve bu grupla çeşitli konserler verdi. 1995 yılında Pentagram grubundan ayrılarak ilk solo albümünün çalışmalarına başladı. ‘Korkma’ albümünü 1999 yılında Tempo Müzik’ten Ümit Kuzer prodüktörlüğünde yayınladı. 2004 yılında Sony Music’ten yayınlanan ikinci solo albümü ‘O Gün’ ile birlikte Türkiye’nin farklı pek çok ilinde çok sayıda konserle izleyicisi ile buluştu. Aynı yıl Atina’da yapılan olimpiyatlar bünyesinde bir konser gerçekleştirdi. 2005 yılı sonunda hazırlıklarına başlanan ‘ÜÇ’ albümü yoğun bir çalışmanın ardından SONY BMG etiketiyle 2006’nın Mart ayında yayınlandı. Korkma07 yeniden kaydedilen ‘Kaybettik Severken, Anla Dünü’ adli şarkıların yanında Hayko Cepkin ile gerçekleştirdiği ‘Korkma’ düeti ve stüdyo çalışmaları sırasında çekilen video görüntülerinden oluşturulan dvd belgeseli ile birlikte 2007 yılında yayınlandı. 2009 yılının başlarında Büyüdük Aniden parçası myspace üzerinden ücretsiz olarak yayınlandı. Ardından da 2009 sonlarında Yukarıya Bak parçası yine myspace üzerinden yayınlandı. 2011 şubat ayında,’Ben’ isimli dördüncü stüdyo albümü ile hayranları ile yeniden buluştu. Ogün Sanlısoy’a 2008’den itibaren sahne performanslarında gitarlarda Aytek Akçakaya, bas gitarlarda Sertan Coşkun ve davullarda Sertan Soğukpınar eşlik etmektedir. Aynı kadro Ben albümünün kayıtlarında da yer almıştır.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )
Fiyatlar ; Okullar , Vakıf Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.
ogün sanlısoy menajerlik,ogün sanlısoy sanatçı fiyatı,ogün sanlısoy iletişim,ogün sanlısoy konserleri,ogün sanlısoy konseri,ogün sanlısoy konser fiyatı,ogün sanlısoy resmi web sitesi,ogün sanlısoy menajerlik şirketi,ogün sanlısoy organizasyon,ogün sanlısoy istanbul konserleri,ogün sanlısoy konser fiyatı,ogün sanlısoy organizasyon fiyatı,ogün sanlısoy’un resmi web sitesi,ogün sanlısoy online,Ogün sanlısoy e-mail adresi, Ogün sanlısoy fiyat, Ogün sanlısoy iletişim, Ogün sanlısoy internet sitesi, Ogün sanlısoy konser fiyatı, Ogün sanlısoy konser kaşesi, Ogün sanlısoy konseri, Ogün sanlısoy konserleri, Ogün sanlısoy menajer iletişim, Ogün sanlısoy menajeri, Ogün sanlısoy menajeri kimdir, Ogün sanlısoy menajerlik firması, Ogün sanlısoy menajerlik şirketi, Ogün sanlısoy a nasıl ulaşılır, Ogün sanlısoy organizasyon, Ogün sanlısoy organizasyon fiyatı, Ogün sanlısoy resmi web sitesi, Ogün sanlısoy sahne fiyatı, Ogün sanlısoy şarkıları, Ogün sanlısoy ulaşım, Ogün sanlısoy’un menajeri, Ogün sanlısoy’un menajeri iletişim

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil:+90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX:+90 212 272 6868
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz
error: