nadide sultan-menajeri

Nadide SULTAN

15 Kasım 1976 da İstanbul da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini sırasıyla İdealtepe İlkokulu, Fenerbahçe Ortaokulu ve Lisesinde tamamlamıştır. Okul yıllarında sürekli müzikle içiçe olmuş veÜsküdar Musiki Cemiyetine devam etmiştir.

Liseden sonra kurdukları müzik grubu ile, değişik barlarda şarkı söylemiş, vokal ve solistlik yapmıştır.Bu arada bazı ses sanatçılarının dikkatini çekmiş,Emel Sayın, Altay, Coşkun Sabah ve Fatih Ürek’ede vokal yapmıştır. Bugüne kadar yedi albümü bulunan sanatçı ayrıca Çifte Bela ve Yapma Diyorum adlı televizyon dizilerinde oynamış, Ispanaktan Nağmeler adlı sinema filmende ve Bodrum HakimiTV filminde rol almıştır. TGRTde yayınlanan Anadolu Magazin ve Kanal 1’de yayınlanan “Renkli Bir Gece” programlarında sunuculuk yapmıştır. Ayrıca 2007’den 2009’a kadar Radyo Mega’da Nadidece adlı bir program yapmıştır. 2010 yılında yepyeni bir maxi single ile müzik dünyasına tekrar merhaba diyen nadide, yeni imajı ve şarkıları ile çok konuşuldu. 2009 yılından itibaren, yarım bırakmış olduğu üniversite eğitimine geri dönen sanatçı, 2011 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Ses Eğitimi bölümünden mezun olmuştur. Şarkıcı 2012 yılında TMC Müzik etiketiyle Hayat Aşktan Albümünü yayınladı. Bu albümde Nadide sade bir biçimde ve akustik bir sound ile sevenleriyle buluştu. Eğitiminede devam eden Nadide şu anda Haliç Üniversitesinde Türk Müziği bölümünde Yüksek Lisans yapmaktadır. Ayrıca FOG Tvde Nadide Geceler adlı canlı performans programını sunmaktadır.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )
Fiyatlar ; Okullar , Vakıf Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.
nadide sultan menajerlik,nadide sultan sanatçı fiyatı,nadide sultan iletişim,nadide sultan konserleri,nadide sultan konseri,nadide sultan konser fiyatı,nadide sultan resmi web sitesi,nadide sultan menajerlik şirketi,nadide sultan organizasyon,nadide sultan istanbul konserleri,nadide sultan konser fiyatı,nadide sultan organizasyon fiyatı,nadide sultan’ın resmi web sitesi,nadide sultan online,Nadide sultan e-mail adresi, Nadide sultan fiyat, Nadide sultan iletişim, Nadide sultan internet sitesi, Nadide sultan konser fiyatı, Nadide sultan konser kaşesi, Nadide sultan konseri, Nadide sultan konserleri, Nadide sultan menajer iletişim, Nadide sultan menajeri, Nadide sultan menajeri kimdir, Nadide sultan menajerlik firması, Nadide sultan menajerlik şirketi, Nadide sultan a nasıl ulaşılır, Nadide sultan organizasyon, Nadide sultan organizasyon fiyatı, Nadide sultan resmi web sitesi, Nadide sultan sahne fiyatı, Nadide sultan şarkıları, Nadide sultan ulaşım, Nadide sultan’ın menajeri, Nadide sultan’ın menajeri iletişim

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil:+90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX:+90 212 272 6868
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz
error: