mustafa keser-menajeri

Mustafa KESER

 Elazığ‘ın Maden ilçesinde doğdu. Ortaokul ve özellikle lise yıllarında keman, ud, bağlama gibi enstrümanları iyi derecede çalmasını öğrendi. İstanbul‘da Zaman zaman çeşitli şarkıcılara eşlik etti. Müzik camiasında iyi bir yer edinmesi sebebiyle askerden sonra İzmir‘e yerleşti

15 yıla yakın, burada birçok ses ve saz sanatçısı üstatlarıyla (Bekir Sıtkı Sezgin,Cinuçen Tanrıkorur,Kadri Sençalar,Ercüment Batanay,Müzeyyen Senar,Zeki Müren,Safiye Ayla,Sabite Tur… gibi) birlikte çalıştı. Zaman içerisinde onlardan çok bilgiler edindi. Bu arada çaldığı mevcut sazlara ilaveten yaylı tambur, mızraplı tambur, buzuki, piyano gibi birçok enstrümanı da çalmasını öğrendi.
1975 yılındaTRTkurumunun açmış olduğu amatör ses yarışmasınıTürk Halk Müziğidalında kazandı ve 1982 yılına kadarTRT İzmir Radyosu’nda mahalli sanatçı olarak görev yaptı. 1982 yılında TRT kurumunun açtığı yetişmiş sanatçı sınavını bu kezTürk Sanat Müziğidalında kazandı veTRT İzmir Radyosu’nda ses sanatçısı olarak göreve başladı. 1995 yılında, Dünya’da ilk defa yapılan bir programa imza atarakHBBtelevizyonunda “Mustafa Keser ve İstekleriniz” isimli ve canlı olarak yayınlanan şarkı istekleri programına başladım. İleriki yıllarda bu programımKanal 6,Samanyolu TVveFlash TVtelevizyonlarında da “Mustafa Keser Sizlerle” ismi altında devam etti. Bu yıllar içerisinde “ALTIN KELEBEK,MAGAZİN GAZETECİLERİ DERNEĞİ” ve benzeri birçok müzik ödülü kazandı. 45 yıllık sanat hayatında sırasıyla, bir 45’lik, bir Longplay,AHU GÖZLÜM,BANA KÖTÜ DİYEN,SEVİYORUM-ÇARESİZİM,ÜZÜM GÖZLÜM,TUTKUve son olarak daSABIRisimli kasetlerimi çıkardı.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )
Fiyatlar ; Okullar , Vakıf Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.
mustafa keser menajerlik,mustafa keser sanatçı fiyatı,mustafa keser iletişim,mustafa keser konserleri,mustafa keser konseri,mustafa keser konser fiyatı,mustafa keser resmi web sitesi,mustafa keser menajerlik şirketi,mustafa keser organizasyon,mustafa keser istanbul konserleri,mustafa keser konser fiyatı,mustafa keser organizasyon fiyatı,mustafa keser’in resmi web sitesi,mustafa keser online,Mustafa keser e-mail adresi, Mustafa keser fiyat, Mustafa keser iletişim, Mustafa keser internet sitesi, Mustafa keser konser fiyatı, Mustafa keser konser kaşesi, Mustafa keser konseri, Mustafa keser konserleri, Mustafa keser menajer iletişim, Mustafa keser menajeri, Mustafa keser menajeri kimdir, Mustafa keser menajerlik firması, Mustafa keser menajerlik şirketi, Mustafa keser e nasıl ulaşılır, Mustafa keser organizasyon, Mustafa keser organizasyon fiyatı, Mustafa keser resmi web sitesi, Mustafa keser sahne fiyatı, Mustafa keser şarkıları, Mustafa keser ulaşım, Mustafa keser’in menajeri, Mustafa keser’in menajeri iletişim

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil:+90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX:+90 212 272 6868
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz
error: