murat başaran-menajeri

Murat BAŞARAN

1974 Ankara doğumlu ; Aslan burcu … İ.T.Ü İnşaat Fakültesi Harita bölümü mezunu . 1997 yılında Pop Show 97 ‘de 350 beste arasından 2. sırayı alınca ilk solo “Azcık Ucundan” isimli albüme çıkarıldı . Eline gitarını alan şarkı söyleyen kendi halinde bir adam . Düzgün vokal ve bağırdığı zaman detone olmayan ender yorumculardan . Sıcakkanlı ve mütevezi tavırları ile hayranlarının sevgisi daha da arttı .

Müzik piyasasına çıkışında “Azcık Ucundan Versen” adlı şarkısı ile şimşekleri üstüne çekti , sonra “Hadi Sende Kudur” dedi ve herkesi kudurmaya davet etti.”Sana Ölürüm” diyerek herkesin beğenisini kazanmaya devam etti .”Canın Sağolsun” albümü ile müzikteki farklı duruşunu yine ortaya koydu . Uzun bir aradan sonra “İşte O Sensin” albümü ile sevenleriyle buluştu . Almanya , Hollanda , Avusturya da 140 ‘ın üstünde konsere çıktı . Konser atmosferini daha çok seviyor . Ortalığı kasıp kavuruyor . Bu zamana kadar tamamladığı projeler arasında “Azcık Ucundan , Bir Öpücük Kesmez , Belam , Başı Belalı Yar , Yok Canımın İçi , Yetti Gari , Nankör , Sana Ölürüm , Yıkılsın Meyhaneler , Sarmaş Dolaş , Gülümse Anne , Geç Bunları Yalan , Sanadır Yar , Canın Sağolsun , Canın Sağolsun Mix , Mağrur , Kader Bu , Alev Alev” eserlerine klip çekmiştir . 2000 yılında “Azcık Ucundan” , 2002 yılında “Hadi Sende Kudur” , 2005 yılında “Sana Ölürüm” , 2008 yılında “Canın Sağolsun” ve 2013 yılında “İşte O Sensin” albümleri ile müzik camiasında kendini kanıtlamıştır . Müzik sevgisini sahnelerdeki performansıyla gösteriyor .

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )
Fiyatlar ; Okullar , Vakıf Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.
murat başaran menajerlik,murat başaran sanatçı fiyatı,murat başaran iletişim,murat başaran konserleri,murat başaran konseri,murat başaran konser fiyatı,murat başaran resmi web sitesi,murat başaran menajerlik şirketi,murat başaran organizasyon,murat başaran istanbul konserleri,murat başaran konser fiyatı,murat başaran organizasyon fiyatı,murat başaran’ın resmi web sitesi,murat başaran online,Murat başaran e-mail adresi, Murat başaran fiyat, Murat başaran iletişim, Murat başaran internet sitesi, Murat başaran konser fiyatı, Murat başaran konser kaşesi, Murat başaran konseri, Murat başaran konserleri, Murat başaran menajer iletişim, Murat başaran menajeri, Murat başaran menajeri kimdir, Murat başaran menajerlik firması, Murat başaran menajerlik şirketi, Murat başaran a nasıl ulaşılır, Murat başaran organizasyon, Murat başaran organizasyon fiyatı, Murat başaran resmi web sitesi, Murat başaran sahne fiyatı, Murat başaran şarkıları, Murat başaran ulaşım, Murat başaran’ın menajeri, Murat başaran’ın menajeri iletişim

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil:+90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX:+90 212 272 6868
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz
error: