muazzez ersoy-menajeri

Muazzez ERSOY

1958 yılında İstanbul’da dünyaya geldim. Çocukluğum ve gençlik yıllarım Kasımpaşa’da geçti. Benim müzikle ilgilenmemde en büyük etken sevgili annemin müziğe olan ilgisi ve sevgisi oldu. Bu sevgi o kadar büyükmüş ki, daha gençlik yıllarında karar vermiş. Annemin bu tutkusu daha gençlik yıllarımda beni de etkisi altına aldı ve ortaokulu bitirdikten sonra öğrenimimi müzik dersleri alarak sürdürmeye karar verdim. Bu yıllarda sayın İrfan Özbakır ve sayın Baki Duyarlar gibi değerli hocalardan musiki dersleri aldım. Tezgahtarlık yaparak kazandığım bütün paramı musiki derslerine yatırıyordum.

İlk olarak 1982 yılında İstanbul Pembe Köşk Gazinosu’nda assolist olarak sahneye çıktım. Bu arada 1985 yılında TRT Ankara Radyosu’nun açmış olduğu sınava katıldım fakat maalesef kazanamadım. Bu başarısızlık benim ilerideki başarılarım için adeta itici bir güç oldu. 1989 yılında TRT Ankara Radyosu Şeflerinde değerli hocam sayın Cahit Ünyaylar ile çalışmaya başladım. 1990 yılında TRT’ye gönderdiğim yorumu bana ait olan altı eser denetiminden geçti. T.C. Kültür Bakanlığı Devlet Korosu Solisti olarak üç yıl görev yaptım. Kset çalışmalarıma Elenor Plak ile başladım. “Seven Olmazki” ve “Herşeyim Sensin” beni dinleyicilerimle buluşturan ilk iki kasetimdi. Daha sonra Raks Müzik Yapım ile “Sizi Seviyorum” ve “Sensizlik Bu” isimli üçüncü ve dördüncü albümlerimi yaptım. Amacım bundan sonra ki çalışmalarımı kendi firmamı kurup yapmaktı. ?Bunu da başardım ve Levent Müzik adı altında ekip olarak çalışmalara başladık. 1995 yılında Nostalji Serisi albümlerimin birincisi “Nostalji 1” siz müzik severlerin ilgi ve beğenisine sunduk. Gördüğümüz büyük ilgi ve sevgi üzerine 1996 yılında “Nostalji 2”, 1997 yılında ise “Nostalji 3” siz müzikseverlerle buluştu. 1998 yılında bir ilke imza attık ve “Nostalji 4-5-6” aynı anda piyasaya çıktı. Bundan sonra ki çalışmam “Nostalji 7-8-9” ve son albüm çalışmam “Nostalji 10-11-12” yine sizlerin isteği doğrultusunda üçlü olarak çıktı. Dostlarımın ve sevenlerimin verdiği destek ile çalışmalarımı daha ileri götüreceğime ve bu güzel birlikteliğin, dostluğun ömürboyu devam edeceğine inanıyorum.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )
Fiyatlar ; Okullar , Vakıf Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.
muazzez ersoy menajerlik,muazzez ersoy sanatçı fiyatı,muazzez ersoy iletişim,muazzez ersoy konserleri,muazzez ersoy konseri,muazzez ersoy konser fiyatı,muazzez ersoy resmi web sitesi,muazzez ersoy menajerlik şirketi,muazzez ersoy organizasyon,muazzez ersoy istanbul konserleri,muazzez ersoy konser fiyatı,muazzez ersoy organizasyon fiyatı,muazzez ersoy’un resmi web sitesi,muazzez ersoy online,Muazzez ersoy e-mail adresi, Muazzez ersoy fiyat, Muazzez ersoy iletişim, Muazzez ersoy internet sitesi, Muazzez ersoy konser fiyatı, Muazzez ersoy konser kaşesi, Muazzez ersoy konseri, Muazzez ersoy konserleri, Muazzez ersoy menajer iletişim, Muazzez ersoy menajeri, Muazzez ersoy menajeri kimdir, Muazzez ersoy menajerlik firması, Muazzez ersoy menajerlik şirketi, Muazzez ersoy a nasıl ulaşılır, Muazzez ersoy organizasyon, Muazzez ersoy organizasyon fiyatı, Muazzez ersoy resmi web sitesi, Muazzez ersoy sahne fiyatı, Muazzez ersoy şarkıları, Muazzez ersoy ulaşım, Muazzez ersoy’un menajeri, Muazzez ersoy’un menajeri iletişim

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil:+90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX:+90 212 272 6868
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz
error: