Gökhan KESER-menajeri

Gökhan KESER

Gökhan KESER,09.09.1987 İzmir doğumludur,14 yaşında hobi olarak başladığı modellik kariyerine birçok şey sığdırdı. 2004 yılında “Miss. & Mr. Model” yarışmasında birincilik elde edip “Ege Kralı” ünvanını aldıktan sonra 2005 yılında kariyerine İstanbul’da devam etti.”Ekol Drama Sanat Evi”nde Ayla Algan’dan oyunculuk eğitimi alırken, bir yandan da Gül Sabar ve Kevork Tavityan gibi isimlerden şan eğitimi almayı sürdürdü. 2006 yılında ATV’nin toplam 3 sezon süren ve 2009 Mayıs ayında 104. bölümde ekrana veda eden Selena isimli dizi/film projesinde Burak Öğretmen karakteriyle geniş bir hayran kitlesi edindi. Ayrıca 2008 yılında “Hepsi” grubuyla birlikte yönetmenliğini Mete Özgencil’in yaptığı “Kayıp Çocuklar Cenneti” isimli sinema filminde başrolü paylaştı. Tanıtımları sinema salonlarında da dönen bu film yapımcılardan kaynaklanan sebeplerden dolayı yarım kaldı ve vizyona giremedi..

Yakın arkadaşı sanatçı Sıla’nın “İnşallah” klibinde de oynayan Gökhan Keser 2007 senesinde ise aslında en başından beri yapmak istediği tek iş ve en büyük hedefi olan, yıllardır hazırlandığı müzikal kariyeri için albüm çalışmalarına ve akabinde dans-şan dersleri almaya başladı.
Sıla,Nükhet Duru, Zerrin Özer gibi isimlerin sahne ve albümlerinde de yer alan Keser,2010 başından beri Sıla’ya sahnede vokal olarak eşlik etmekte.
Yakın zamanda da “Sony Music” etiketiyle Sıla ve Efe Bahadır prodüktörlüğündeki albümünü piyasaya sunmaya hazırlanan Keser,albüm öncesinde sürpriz yaparak 2011 Nisan ayında “Sıla” ile düet yaptığı;söz:Sıla Gençoğlu müzik:Sıla Gençoğlu – Efe Bahadır imzalı ilk single çalışması “HADİ ORDAN” ı radyolar ve digital platformlar aracılığıyla müzikseverlerin beğenisine sundu ve albüm için geri sayıma başladı.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )

Fiyatlar ; Okullar , Vakıf Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.

Gökhan KESER menajeri, Gökhan KESER menajeri, Gökhan KESER menajeri, Gökhan KESER menajeri kim, Gökhan KESER menajeri kim, Gökhan KESER menajeri kim, Gökhan KESER menajeri kimdir, Gökhan KESER menajeri kimdir, Gökhan KESER menajeri kimdir, gökhan KESER’ın resmi web sitesi, gökhan KESER’ın resmi web sitesi, gökhan KESER’ın resmi web sitesi, Gökhan KESER menajerlik şirketi, Gökhan KESER menajerlik, Gökhan KESER menajerlik şirketi, Gökhan KESER menajerlik, Gökhan KESER menajerlik şirketi, Gökhan KESER menajerlik, Gökhan KESER resmi menajeri, Gökhan KESER resmi menajeri kim, Gökhan KESER resmi menajeri, Gökhan KESER resmi menajeri kim, Gökhan KESER resmi menajeri, Gökhan KESER resmi menajeri kim,gökhan KESERın menajeri kim,gökhan KESERın resmi menajeri kimdir,gökhan KESERın menajeri kim,gökhan KESERın resmi menajeri kimdir,gökhan KESER’ın menajeri kim,gökhan KESER’ın resmi menajeri kimdir

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.

  • Mobil: +90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX: +90 212 272 6868
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com

Resmi internet site adreslerimiz

error: