mabel matiz-menajeri

Mabel MATİZ

31 Ağustos 1985, Mersin doğumludur. Mabel adını Kumral Ada Mavi Tuna adlı romanda yer alan Tuna karakterinin takma adından alır. Matiz ise, müziğini en iyi tanımladığına inanarak adına eklediği ve «çok sarhoş, düşkün kimse» anlamlarına gelen eski yunan ca kökenli argo bir kelimedir. Mabel, çocukluğunu ve ilk gençlik yıllarını, müziğinin hammadesini borçlu olduğunu söylediği, bir Akdeniz kenti olan Mersin’in Erdemli ilçesinde geçirmiştir. İlkokulu Tömük Dr. Mustafa Erden İlkokulu’nda, ortaokul ve liseyi Erdemli Anadolu Lisesi’nde tamamlamış; 2003’te üniversite eğitimi için İstanbul’a yerleşerek 2008’de İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. 

2011 yılı itibariyle İstanbul Bilgi Üniversitesi İnsan Hakları Hukuku bölümünde yüksek lisans öğrencisidir. Lise ve üniversite yıllarında kısa süreli gitar ve şan dersleri almış, üniversitede ilk müzik çalışmaları sayılabilecek birkaç cover grubu denemesinden sonra kendi içine dönerek kendi şarkılarını yazmaya ve daha sonradan adını duyuracağı ilk kişisel ev kayıtlarını almaya başlamıştır. 2008’den bugüne, gitar vokal ağırlıklı kaydettiği şarkılarını ve cover demolarını kişisel web sitesi üzerinden anonim olarak yayınlamıştır.ilk albümünü 11 Mayıs 2011′de Zoom Kurumsal etiketiyle çıkarmıştır. 2011 yılında yapılan değerlendirmelerde ilk albümü, yılın en iyi ilk 10 albümü arasında gösterilmiş, albümde yer alan “Arafta”, “Söylese O Ben Söyleyemem”, “Kül Hece”, “Filler ve Çimen” ve “Barışırsa Ruhum” adlı şarkılara çekilen video klipler büyük beğeni toplamıştır. 2012 yılının Ağustos ayında 2. Albümü olan Yaşım Çocuk’un kayıtlarına başlamıştır. 2013 yılının Ocak ayında DMC Müzik / Zoom Kurumsal etiketiyle piyasaya çıkmıştır Yaşım Çocuk albümünün ilk video klibi “Zor Değil “ şarkısına çeklimiştir.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )
Fiyatlar ; Okullar , Vakıf Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.
mabel matiz menajerlik,mabel matiz sanatçı fiyatı,mabel matiz iletişim,mabel matiz konserleri,mabel matiz konseri,mabel matiz konser fiyatı,mabel matiz resmi web sitesi,mabel matiz menajerlik şirketi,mabel matiz organizasyon,mabel matiz istanbul konserleri,mabel matiz konser fiyatı,mabel matiz organizasyon fiyatı,mabel matiz’in resmi web sitesi,mabel matiz online,Mabel matiz e-mail adresi, Mabel matiz fiyat, Mabel matiz iletişim, Mabel matiz internet sitesi, Mabel matiz konser fiyatı, Mabel matiz konser kaşesi, Mabel matiz konseri, Mabel matiz konserleri, Mabel matiz menajer iletişim, Mabel matiz menajeri, Mabel matiz menajeri kimdir, Mabel matiz menajerlik firması, Mabel matiz menajerlik şirketi, Mabel matiz e nasıl ulaşılır, Mabel matiz organizasyon, Mabel matiz organizasyon fiyatı, Mabel matiz resmi web sitesi, Mabel matiz sahne fiyatı, Mabel matiz şarkıları, Mabel matiz ulaşım, Mabel matiz’in menajeri, Mabel matiz’in menajeri iletişim

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil:+90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX:+90 212 272 6868
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz
error: