kubat-menajeri

KUBAT

04.10.1974 tarihinde, Belçika Antwerpen’de 4 çocuklu bir ailenin son üyesi olarak dünyaya geldi.İlk zamanlarda müziğe olan ilgisini daha çocukken ailesi farketmişti.İlk ve orta eğitimini Antwerpen’de tamamladı.5 yaşında babasının doğum gününde hediye ettiği cura ile müzik hayatına adım atan Kubat 8 yaşında ilk defa sahneye çıktı. Bu küçük yaşta sahne deneyimi yaşaması ona ileride çok büyük bir tecrübe olarak geri dönecekti ve nitekim öyle de oldu. Daha sonra aldığı, klasik gitar ve solfej eğitimi ile müzik kariyerine yön vererek, yurt dışında yaşadığı süre boyunca düğün, festival ve etkinliklere katıldı.Güçlü sesi ve kendisine has yorumuyla adından söz ettirmeye başlayan Kubat, 1995 yılında İstanbul’a gelerek kendi adını taşıyan ilk albümünü çıkardı.Çıkardığı albümler oldukça büyük ilgiler topladı. Yurt genelinde sayısız konser verdi. Türk halk müziğine olan sevdasını modern bir yorumla birleştiren Kubat, bu mirası korumanın yanı sıra özgün çalışmalarıyla da gençleri de peşinden sürüklemeyi başardı.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )
Fiyatlar ; Okullar , Vakıf Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.
kubat menajeri kim kubat e-mail adresi kubat iletişim adresi kubat konser fiyatı bütçesi kaşesi kubat cep telefonu kubat resmi menajerlik şirketi kubat organizasyon firması kubat organizasyon fiyatı kubat sahne fiyatı kaşesi kubat a nasıl ulaşılır kubatın yeni menajeri kim kubat resmi web sitesi,kubat resmi sayfası,kubat resmi facebook adresi,kubat resmi twitter hesabı, kubat menajer numarası,kubatın menajeri,kim,kubat instagram hesabı, kubat resmi web sitesi,kubat resmi sitesi,kubat resmi sayfası,kubat yetkili menajeri,kubat menajerinin telefon numarası,kubat facebook adresi, kubat instagram hesabı,kubat official site,kubat organizatörü, kubat irtibat no, kubat yapım firması,kubat yeni albümü,kubat menajeri

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil:+90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX:+90 212 272 6868
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz
error: