koray candemir menajerlik

Koray Candemir

İstanbul’da dünyaya gelen Koray Candemir, Yıldız Teknik Universitesi Endüstri Muhendisliğinde okudu. Lise yıllarında gitar çalarak müziğe başlayan Candemir, 1994 yılında Kargo grubuna katıldı. 7 albüm boyunca solistliğini yaptığı Kargo ile ülke çapında ün kazandı. Kargo’nun bir süre için dağıldığı dönemde solo calışmalarına ağırlık veren Koray Candemir, 2001 yılında “Sade” isimli solo albümünü çıkardı. Yine aynı dönemde Ferzan Özpetek’in yönetmenliğini yaptığı Türk – İtalyan Ortak yapımı olan Cahil Periler adlı filmde oynadı.

Bu dönemde çeşitli reklam kampanyalarında da yer alan Koray Candemir, 2002 yılında Show Tv’de yayınlanan Sing Your Song yarışmasının da sunuculuğunu yaptı. Kargo ile 2004 yılında tekrar bir araya gelerek, söz ve bestelerin büyük bir kısmı kendi imzasını taşıyan “Ateş Ve Su” albümünü çıkardı. 2005 yılında Kargo ile çıkardığı “Yıldızların Altında” isimli cover albüm büyük bir başarı elde etti.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )
Fiyatlar ; Okullar , Vakıf Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.
koray candemir menajeri, koray candemir menajeri, koray candemir menajeri, koray candemir menajeri kim, koray candemir menajeri kim, koray candemir menajeri kim, koray candemir menajeri kimdir, koray candemir menajeri kimdir, koray candemir menajeri kimdir, koray candemir’in resmi web sitesi, koray candemir’in resmi web sitesi, koray candemir’in resmi web sitesi, koray candemir menajerlik şirketi, koray candemir menajerlik, koray candemir menajerlik şirketi, koray candemir menajerlik, koray candemir menajerlik şirketi, koray candemir menajerlik, koray candemir resmi menajeri, koray candemir resmi menajeri kim, koray candemir resmi menajeri, koray candemir resmi menajeri kim, koray candemir resmi menajeri, koray candemir resmi menajeri kim,koray candemirin menajeri kim,koray candemirın resmi menajeri kimdir,koray candemirin menajeri kim,koray candemirin resmi menajeri kimdir,koray candemir’in menajeri kim,koray candemir’in resmi menajeri kimdir

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.

  • Mobil: +90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX: +90 212 272 6868
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com

Resmi internet site adreslerimiz

error: