Kibariye Menajerlik

KİBARİYE

Kibariye menajeri; Asıl adı Bahriye Tokmak olan Kibariye, 10 ağustos 1960 yılında Doğan ve Makbule Tokmak çiftinin ilk çocuğu olarak Manisa’nın Akhisar ilçesi Kapaklı köyünde doğdu. İlk olarak Akhisar’da bir gazinoda sahne aldı. Kısa süre sonra aynı gazinoda çalışan bir arkadaşının aracı olmasıyla 1974’te İzmir’deki bir pavyona sahne almak için gitti. 1980’lerde İzmir sahnelerinde çalışan Kibariye, o yıllarda İzmir Fuarı’na gelen tüm sanatçıların dikkatini çekti. Bunlar arasında Muzaffer Özpınar da vardı. Ünlü bestekar, sanatçıyı o zamanlar İstanbul’da Stardust gazinosunu çalıştıran Turgut Akyüz’e anlatır ve merhum Turgut Akyüz Kibariye’yi dinlemek ister. İzmir’den İstanbul’a gelen Kibariye’nin kaderi de böylece değişmeye başlamış olur.

Gazinocu Turgut Akyüz tarafından çok beğenilen Kibariye Stardust gazinosunda sahne almaya başladı. 1981 de yılbaşı gecesi TRT de çıkarak şansı açılmış oldu. 1982’de ilk kez bir sinema filminde rol aldı. Kibariye “Kim Bilir” adlı parça ile çıkış yakalar ve 1981’den 1990’lara 21 albüm yapar. İlk TV show u olan “Darısı Başınıza” isimli evlendirmeyi konu alan eğlence programı ile Kanal 6 ile başlar, daha sonra “Eğlen Coş İşte Kiboş” ismi ile ATV ‘de devam eder daha sonra Star TV’de “Kibariye Show” , Kanaltürk TV de Kibariye isimli programa başlar.Kibariye Son olarak da ATV’de yayınlanan Oryantal Star yarışmasında jürilik yapmıştır.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )
Fiyatlar ; Okullar , Vakıf Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.
kibariye resmi web sitesi,kibariye resmi sitesi,kibariye resmi sayfası,kibariye yetkili menajeri,kibariye menajeri,kibariye menajeri kim,kibariye menajerinin telefon numarası,kibariye facebook adresi,kibariye twitter hesabı,kibariye resmi menajerlik şirketi,kibariye resmi facebook adresi,kibariye konser bütçesi,kibariye konser organizasyon firması,kibariye instagram hesabı,kibariye official site,kibariye organizatörü,kibariye sahne fiyatı,kibariye irtibat no,kibariye sahne kaşesi,kibariye yapım firması,kibariye yeni albümü,kibariye e-mail adresi,kibariye iletişim adresi

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil:+90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX:+90 212 272 6868
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz

 

error: