Irmak Arıcı Menajerlik

Irmak ARICI

Sanat camiasındaki Mustafa ceceli,Betül demir ve bunun gibi bir kaç sanatçı gibi aslen ÇANKIRI’lı olan Irmak Arıcı 1998 yılında doğmuştur.  Veterinerlik Fakültesinden mezun olmuştur. Youtube sitesine kendisine ait beste ve sözü ile yüklediği parça “gece gibi gönlün” ile büyük bir çıkış yakalamıştır. (Gece Gölgenin Rahatına Bak) videosu ise 10 milyon’un üzerinde izlenmiştir.

Mustafa CECELİ ile birlikte seslendirdiği Mühür isimli şarkısı ise 50 Milyonu geçkin izlenme elde etmiştir.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )
Fiyatlar ; Okullar , Vakıf Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.
ırmak arıcı resmi web sitesi,ırmak arıcı resmi sitesi,ırmak arıcı resmi sayfası,ırmak arıcı yetkili menajeri,ırmak arıcı menajeri,ırmak arıcı menajeri kim,ırmak arıcı menajerinin telefon numarası,ırmak arıcı facebook adresi,ırmak arıcı twitter hesabı,ırmak arıcı resmi menajerlik şirketi,ırmak arıcı resmi facebook adresi,ırmak arıcı konser bütçesi,ırmak arıcı konser organizasyon firması,ırmak arıcı instagram hesabı,ırmak arıcı official site,ırmak arıcı organizatörü,ırmak arıcı sahne fiyatı,ırmak arıcı irtibat no,ırmak arıcı sahne kaşesi,ırmak arıcı yapım firması,ırmak arıcı yeni albümü,ırmak arıcı e-mail adresi,ırmak arıcı iletişim adresi

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil:+90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX:+90 212 272 6868
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz
error: