İrem Derici-Menajeri

İREM DERİCİ

O ses Türkiyede şansı açılan ve Hülya Avşar’ın takımında yer alan İrem Derici Yarı finalde yarışmadan elenmişti. 24 yaşındaki sanatçı Yarışmaya İstanbul’dan katılmıştı. Müzikle 4 yaşında tanıştığı org iIe başIamış. Konservatuar mezunu. Bugünlerde ilk single çalışması Bensiz Yapamazsın ile kendinden söz ettiren İrem Dericiyi milyonlar O Ses Türkiye yarışması ile tanıdı. 

Geçtiğimiz sezon yarışmada söylediği şarkılar, yaptığı danslar ve kendine özgü üslubuyla dikkat çeken sanatçı Hülya Avşardan çok şey öğrendiğini söylüyor. Melih Kibar’ın bugüne kadar hiç duyulmamış son bestesi Bensiz Yapamazsın ile müzik dünyasına hızlı bir giriş yapan İrem DERİCİ şöhret basamaklarını yavaş yavaş tırmanmaya başlamıştı.

Yarışmada Hülya Avşarın koçluğunda başarılı performanslar sergileyen sanatçı, müzikal anlamda farklı türlere hakim olsalar da Hülya Avşarın öğütleri ve tüyolarının kendine çok şey kattığını ifade ediyor. Bu yarışma sayesinde ailem de benim bu işi yapabileceğimi gördü ve desteklerini esirgemediler diyor.Kendisine verilen destek ve kendi çok çalışma kazanma hırsı kısa zamanda ünlü bir sanatçı haline gelmesine sebep oldu Kalbimin tek sahibine adlı parçası kısa zamanda çok büyük kitlelere ulaştı. bu güzel şarkıyı muhteşem bir klip ile renklendiren genç sanatçı bu günlerde yılın nerdeyse tüm haftalarında konserlerine hızlı bir şekilde devam ediyor.Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )Fiyatlar ; Okullar , Vakıf Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.irem derici menajerlik,irem derici sanatçı fiyatı,irem derici iletişim,irem derici konserleri,irem derici konseri,irem derici konser fiyatı,irem derici resmi web sitesi,irem derici menajerlik şirketi,irem derici organizasyon,irem derici istanbul konserleri,irem derici konser fiyatı,irem derici organizasyon fiyatı,irem derici’nin resmi web sitesi,irem derici online,İrem derici e-mail adresi, İrem derici fiyat, İrem derici iletişim, İrem derici internet sitesi, İrem derici konser fiyatı, İrem derici konser kaşesi, İrem derici konseri, İrem derici konserleri, İrem derici menajer iletişim, İrem derici menajeri, İrem derici menajeri kimdir, İrem derici menajerlik firması, İrem derici menajerlik şirketi, İrem derici ye nasıl ulaşılır, İrem derici organizasyon, İrem derici organizasyon fiyatı, İrem derici resmi web sitesi, İrem derici sahne fiyatı, İrem derici şarkıları, İrem derici ulaşım, İrem derici’nin menajeri, İrem derici’nin menajeri iletişimİletişim BilgileriBiracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.

  • Mobil:+90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX:+90 212 272 6868
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com

Resmi internet site adreslerimiz

error: