İntizar Menajerlik

İNTİZAR

İntizar doğduğu gün abisi öldüğü için annesi ona bu ismi vermiş.16 yaşında beste yapmaya başlayan intizar,Ağrı Eğitim Fakultesinden mezundur. İntizarın sanatçılığa ilk adımı atması ile ilgili röportajdan bir kesit;”Ben sürekli şarkı yapıyordum.Üniversite yıllarımda, okul paramı çıkarmak için şarkı söylüyordum.Radyocu arkadaşlar beni dinlemeye gelmişler.

Onlar Sibel Can’ın bir konser vereceğini söylediler.Benim oturduğum semtte Menemen de…Benim de çıkmamı istediler.Ben yok dedim. Utanırım, sıkılırım.Neyse sahneye en sonunda çıktım ve çok beğenilmiş ki o kayıt bir şekilde Ferdi Tayfur’un eline geçmiş.Sonra beni çağırdı.Ben gelmiycem dedim.O tekrar çağırdı yine gelmiycem dedim.Niye gelmiyorsun kızım dedi, yani bu fırsat herkesin eline geçmez dedi.Bende, bu çok çabuk bir fırsat oldu, bu beni ürkütüyor dedim ama o sen gel dedi.” ve böylece sanat hayatına başlamış; günümüz başarısına ulaşmıştır.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )
Fiyatlar ; Okullar , Vakıf Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.
intizar resmi web sitesi,intizar resmi sitesi,intizar resmi sayfası,intizar yetkili menajeri,intizar menajeri,intizar menajeri kim,intizar menajerinin telefon numarası,intizar facebook adresi,intizar twitter hesabı,intizar resmi menajerlik şirketi,intizar resmi facebook adresi,intizar konser bütçesi,intizar konser organizasyon firması,intizar instagram hesabı,intizar official site,intizar organizatörü,intizar sahne fiyatı,intizar irtibat no,intizar sahne kaşesi,intizar yapım firması,intizar yeni albümü,intizar e-mail adresi,intizar iletişim adresi

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil:+90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX:+90 212 272 6868
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz

 

error: