Hülya-Avşar-menajeri

Hülya AVŞAR

10 Ekim 1963’te, Balıkesir Edremit’te, dünyaya geldi. Ankara Cumhuriyet Lisesi’nden mezun oldu. Orta öğrenimini tamamlamasının ardından okumaya devam etmeyen ve 1982’de Mehmet Tecirli adlı bir mühendislik ögrencisiyle evlenen, ancak evliliği kısa süren Avşar, ayrılık kararı aldı. 1983 yılında boşanmasının hemen ardından İstanbul’da katıldığı, Bulvar Gazetesi tarafından düzenlenen Kâinat Güzellik Yarışması’nda birincilik alan, ancak yarışmanın ertesi günü, Tecirli ile yaptığı evliliği ve boşanması bir gazetede yazılınca, kurallara aykırı olduğu gerekçesiyle tacı geri alınan Avşar, çeşitli reklam filmlerinde boy göstermeye başladı. Yaşamında dönüm noktası olan 1983 yılında, Fikret Hakan ve Salih Güney ile başrolü paylaştığı “Haram” filmi ile oyunculuk kariyerine ilk adımı atan sanatçı Uluslararası Moskova Film Festivali’nde “en iyi kadın oyuncu” ödülünü alarak, yurt dışında düzenlenen bir festivalde ödül alan tek Türk kadın sinema sanatçısı oldu.

1980’lerin sonunda müzik hayatına adım atan Avşar, assolist olarak sahnelerde yerini aldı. Müzik eğitimi aldıktan sonra yurtiçi ve yurtdışı konserleri veren Avşar, 1988 yılında çıkardığı Herşey Gönlünce Olsun albümünün ardından, 1990’da Hatırlarmısın, 1991’de Hülya Gibi, 1993’te Dost musun Düşman mı, 1995’te Yarası Saklım, 1998’da Hayat Böyle, 2000’de Sevdim, 2002’de Aşıklar Delidir ve 2009’da Kişiye Özel adında albümlere imzasını atan Avşar, 2000 yılında, Kral TV tarafından düzenlenen yılın müzik ödüllerinde, en iyi kadın şarkıcı ödülünün sahibi oldu. Barış Manço’nun anısına hazırlanan karışık albümde, Söyle Zalim Sultan’ı okudu. 2002 Dünya Kupası’nın tüm dünyada yayınlanan özel albümünde Türkiye’yi temsilen “Zafer Zamanı” isimli şarkıyı seslendirdi ve albümdeki yerini aldı. Ağırlıklı olarak spor dallarından tenise zaman ayıran, vakıf ve derneklere büyük ilgisi olan Avşar, Ajans Press’in 953 ulusal, bölgesel ve yerel yayında, 2005 yılının ilk 5 ayını mercek altına aldığı araştırmasında, hakkında çıkan tam 1940 haber ile birinci sırada yer aldı. İkinci evliliğini işadamı Kaya Çilingiroğlu ile Paris’te gerçekleştirdi ve 15 Ocak 1998 doğumlu Zehra isimli bir kızları oldu. Çift 2005 yılında yollarını ayırdı. 13 Kasım 2009’da son albümü “Kişiye Özel”i Seyhan Müzik etiketiyle piyasaya çıkarmıştır.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur.  Fiyatlara Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )
 Fiyatlar ;  Okullar , Vakıf Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.
hülya avşar menajeri kim hülya avşar e-mail adresi hülya avşar iletişim adresi hülya avşar konser fiyatı bütçesi kaşesi hülya avşar cep telefonu hülya avşar resmi menajerlik şirketi hülya avşar organizasyon firması hülya avşar organizasyon fiyatı hülya avşar sahne fiyatı kaşesi hülya avşar e nasıl ulaşılır hülya avşarin yeni menajeri kim hülya avşar resmi web sitesi,hülya avşar resmi sayfası,hülya avşar resmi facebook adresi,hülya avşar resmi twitter hesabı, hülya avşar menajer numarası,hülya avşarın menajeri,kim,hülya avşar instagram hesabı, hülya avşar resmi web sitesi,hülya avşar resmi sitesi,hülya avşar resmi sayfası,hülya avşar yetkili menajeri,hülya avşar menajerinin telefon numarası,hülya avşar facebook adresi, hülya avşar instagram hesabı,hülya avşar official site,hülya avşar organizatörü, hülya avşar irtibat no, hülya avşar yapım firması,hülya avşar yeni albümü,hülya avşar menajeri

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil:+90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX:+90 212 272 6868
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz
error: