hayko cepkin-menajeri

Hayko CEPKİN

Hayko Cepkin, 1978 İstanbul doğumludur. Liseden sonra iki yıl Mimar Sinan Üniversitesi’nde şan eğitimi aldı. İki sene Timur Selçuk Çağdaş Müzik Merkezi’nde şan, solfej ve armoni dersleri aldı.

Bir sene Akademi İstanbul’da piyano eğitimi gördükten sonra 1997 yılında profesyonel müzik yaşantısına klavyeci olarak başladı. Tüm söz, müzik ve düzenlemesi kendisine ait olan “Sakin Olmam Lazım” isimli ilk albümü ile Haziran 2005 tarihinde EMI etiketi altında müzik marketlerdeki yerini aldı. İlk konserini 2005 yılındaki Rock İstanbul Festivalinde verdi. Oldukça ilgi çeken rock, arabesk ve elektronik altyapılı müziği, sahne tavırları ve klip konseptleri ile kısa sürede kendisine bir kitle edinmeyi başardı. 2007 yılının Mayıs ayında korku temasını anlattığı ikinci albümü “Tanışma Bitti” ile hayranlarının karşısına farklı görüntüsü ile çıktı. Rock’n Coke 2007’de ana sahnede sergilemiş olduğu ilginç performansı ile çok konuşulan Hayko Cepkin, son olarak Bostancı Gösteri Merkezi için hazırlamış olduğu “sinema filmi” tadındaki konseri ile bir kez daha herkesi kendine hayran bıraktı. 3. albümü ‘”Sandık”ı tamamladı ve yepyeni albümünü Şubat 2010 tarihi ile sevenlerine sundu. Hayko Cepkin bu aralar Star TV’de yayınlanan ve Galip Tekin’in hikayelerinin uyarlandığı ‘Acayip Hikayeler’ dizisinde ahkam kesici (anlatıcı) olarak yer alıyor.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )
Fiyatlar ; Okullar , Vakıf Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.
hayko cepkin menajerlik,hayko cepkin sanatçı fiyatı,hayko cepkin iletişim,hayko cepkin konserleri,hayko cepkin konseri,hayko cepkin konser fiyatı,hayko cepkin resmi web sitesi,hayko cepkin menajerlik şirketi,hayko cepkin organizasyon,hayko cepkin istanbul konserleri,hayko cepkin konser fiyatı,hayko cepkin organizasyon fiyatı,hayko cepkin’in resmi web sitesi,hayko cepkin online,Hayko cepkin e-mail adresi, Hayko cepkin fiyat, Hayko cepkin iletişim, Hayko cepkin internet sitesi, Hayko cepkin konser fiyatı, Hayko cepkin konser kaşesi, Hayko cepkin konseri, Hayko cepkin konserleri, Hayko cepkin menajer iletişim, Hayko cepkin menajeri, Hayko cepkin menajeri kimdir, Hayko cepkin menajerlik firması, Hayko cepkin menajerlik şirketi, Hayko cepkin e nasıl ulaşılır, Hayko cepkin organizasyon, Hayko cepkin organizasyon fiyatı, Hayko cepkin resmi web sitesi, Hayko cepkin sahne fiyatı, Hayko cepkin şarkıları, Hayko cepkin ulaşım, Hayko cepkin’in menajeri, Hayko cepkin’in menajeri iletişim

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil:+90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX:+90 212 272 6868
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz
error: