Hande Yener-menajeri

Hande YENER

12 Ocak 1973 İstanbulmda doğdu. Çalıştığı mağazaya gelen hande yener aracılığıyla Sezen Aksu’yla tanıştı ve iki yıl Sezen Aksu’nun vokalistliğini yaptı. Bu sırada şan dersleri aldı ve farklı müzisyenlerle tanıştı. 2000 yılında ilk albümü”Senden İbaret” ‘i yayınladı ve albümde yer alan “Yalanın Batsın” şarkısı ile çıkış yaptı.

2002 yılında “Sen yoluna ben yoluma” adını verdiği ikinci stüdyo albümünü yayınladı. Albüm, bir milyon satış barajını geçtti. 2004’te”Aşk Kadın Ruhundan Anlamıyor” albümünü, 2006’da, pop müzikten uzaklaştığı”Apayrı” albümünü yayınladı. 2007 yılında ise elektronik müziğe geçiş yaptığı Nasıl Delirdim? albümünü piyasaya sürdü. Albümdeki “Kibir” ve “Romeo” şarkıları, Avrupa listelerine de giriş yaptı. 2008 yılında “Hipnoz” 2009 yılında “Hayrola” albümlerini piyasaya sürerek elektronik müzik yapmaya devam etti. 2009 yılının sonunda tekrar pop müzik yapacağını açıkladı. 2010 yılının Nisan ayında “Handeye Neler Oluyor” albümüyle altı yıl aradan sonra pop müziğe geri döndü. Albümdeki “Sopa “, “Yasak Aşk “, “Bodrum” ve “Çöp” şarkılarını kliplendirdi. 2011 yılının nisan ayında “Atma” şarkısında Sinan Akçıl ile düet yaptı ve aynı yılın eylül ayında dokuzuncu stüdyo albümü “Teşekkürler” i piyasaya sürdü. Haziran 2012’de pop-rock grubu Seksendört ile birlikte “Rüya” adını verdiği bir ortak albüm yayınladı. 12 Aralık 2012’de, onuncu stüdyo albümü”Kraliçe” ‘yi satışa sundu..

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )
Fiyatlar ; Okullar , Vakıf Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.
hande yener menajerlik,hande yener sanatçı fiyatı,hande yener iletişim,hande yener konserleri,hande yener konseri,hande yener konser fiyatı,hande yener resmi web sitesi,hande yener menajerlik şirketi,hande yener organizasyon,hande yener istanbul konserleri,hande yener konser fiyatı,hande yener organizasyon fiyatı,hande yener’in resmi web sitesi,hande yener online,Hande yener e-mail adresi, Hande yener fiyat, Hande yener iletişim, Hande yener internet sitesi, Hande yener konser fiyatı, Hande yener konser kaşesi, Hande yener konseri, Hande yener konserleri, Hande yener menajer iletişim, Hande yener menajeri, Hande yener menajeri kimdir, Hande yener menajerlik firması, Hande yener menajerlik şirketi, Hande yener e nasıl ulaşılır, Hande yener organizasyon, Hande yener organizasyon fiyatı, Hande yener resmi web sitesi, Hande yener sahne fiyatı, Hande yener şarkıları, Hande yener ulaşım, Hande yener’in menajeri, Hande yener’in menajeri iletişim

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil:+90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX:+90 212 272 6868
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz
error: