halil sezai-menajeri

Halil SEZAİ

16 Ağustos 1979 da Eskişehir’de doğdu. Babası eski bas gitarcı sonra da muhasebecilık yapmış, annesi Nurten Paracıkoğlu da öğretmenmiş. Mahallesindeki ilkokul ve orta okuldan sonra liseyi Eskişehir Atatürk Lisesinde tamamlayan Halil Sezai Paracıklıoğlu, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet konservatuvarı mezunudur. Sinema ve tiyatro oyuncusu, şarkıcı, söz yazarı ve bestecidir. İlk bestesini 15 yaşındayken yaptı. Halil Sezai Paracıkoğlu’nun En Çok Bilinen Şarkıları, Paramparça,İsyan,Ağlamışız, Sen ve Ben, Olsun, Hayalimin Ortasında, Sonbahar, Seni Beklemek, Esme, Sevda Tanrıçası, Yanıma Gel, Aşk Yasak Ağlıyor, Fırtına, Bir Rüzgar Esti, Üşürken, İsyan ve İncir Reçeli’nde Söylediği Duman şarkısıdır. İlk albümü olan “Seni Beklerken”, Dokuz Sekiz Müzik etiketiyle 21 Kasım 2011’de yayınlandı. Ayrıca 2012 yılında “Seni Beklerken” adlı albümü ile büyük başarı yakalayan sanatçının bir anda sosyal medyada en çok konuşulan isim haline gelmiştir. “Seni Beklerken” albümünde Paramparça, Fırtına, Sonbahar, İsyan, Duman, Sevda Tanrıçası, Yanıma Gel gibi söz ve müziklerin birçoğu kendine ait olan eserleri yer almaktadır.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )
Fiyatlar ; Okullar , Vakıf Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.
halil sezai menajeri kim halil sezai e-mail adresi halil sezai iletişim adresi halil sezai konser fiyatı bütçesi kaşesi halil sezai cep telefonu halil sezai resmi menajerlik şirketi halil sezai organizasyon firması halil sezai organizasyon fiyatı halil sezai sahne fiyatı kaşesi halil sezai ye nasıl ulaşılır halil sezainin yeni menajeri kim halil sezai resmi web sitesi,halil sezai resmi sayfası,halil sezai resmi facebook adresi,halil sezai resmi twitter hesabı, halil sezai menajer numarası,halil sezainin menajeri,kim,halil sezai instagram hesabı, halil sezai resmi web sitesi,halil sezai resmi sitesi,halil sezai resmi sayfası,halil sezai yetkili menajeri,halil sezai menajerinin telefon numarası,halil sezai facebook adresi, halil sezai instagram hesabı,halil sezai official site,halil sezai organizatörü, halil sezai irtibat no, halil sezai yapım firması,halil sezai yeni albümü,halil sezai menajeri

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil:+90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX:+90 212 272 6868
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz
error: