hakan altun-menajeri

Hakan ALTUN

1972 İstanbul doğumludur. Aslen Siirtli olan Hafız Zeki Altun’un torunu olan Hakan Altun ilkokulu bitirdikten sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı’na girdi.

Orta, lise ve yüksek öğrenimini de aynı okulda tamamladı. İTÜ Sosyal Bilimler dalında master yaptı. 1994’de Edirne Türk Devlet Müziği topluluğunda ud çaldı. Askere gitmeden önce İstanbul eğlence hayatının en popüler eğlence merkezlerinde sahne aldı.Buralarda ilk sahne deneyimlerini yaşadı. Arkadaşları Ayşe ve Aykut’la birlikte bir dönem ‘AHA’ grubunda şarkı söylediler.Daha sonra grup üyeleri dağıldı. Kendi başına yürümeye karar verdi.Askerliğini yapıp albüm yapmaya karar verdi.
Askerliğini Ankara’da yapan Hakan Altun hayatının dönüm noktasını askerdeyken yaşadı. Çünkü bestecilik kabiliyetini ilk kez askerde fark etmişti. İlk bestelerinden olan ‘Hani Bekleyecektin’ ise asker de yazdı . Askerde ilk albüm hazırlıklarına başlayan Hakan Altun 1999’da ilk solo albümü “Hakan”, Hani Bekleyecektin ile müthiş bir çıkış yakaladı. Bu albüm ona çok büyük beğeni getirdi. Ardından ikinci albümü “Ağlamak Yok Yüreğim”, üçüncü albümü “Nefesimsin”, dördüncü albümü “Yaralı Bir Aşkın Öyküsü”, beşinci albümü “Hediye”, altıncı albümü “Küstüm Aşklara”, yedinci albümü “Aşk Ayrılık ve Adam” , sekizinci albümü “Aklın Bende Kalmasın” ve son olarak da “Tercihimdir” ile müzik dünyasındaki ilerleyişine emin adımlarla devam ediyor. Son klibiyle yine tıklanma rekorlaını zorlayan sanatçının ;Seda adında kız kardeşi bulunuyor. sıkı bir Beşiktaş taraftarı.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )
Fiyatlar ; Okullar , Vakıf Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.
hakan altun menajerlik,hakan altun sanatçı fiyatı,hakan altun iletişim,hakan altun konserleri,hakan altun konseri,hakan altun konser fiyatı,hakan altun resmi web sitesi,hakan altun menajerlik şirketi,hakan altun organizasyon,hakan altun istanbul konserleri,hakan altun konser fiyatı,hakan altun organizasyon fiyatı,hakan altun’un resmi web sitesi,hakan altun online,Hakan altun e-mail adresi, Hakan altun fiyat, Hakan altun iletişim, Hakan altun internet sitesi, Hakan altun konser fiyatı, Hakan altun konser kaşesi, Hakan altun konseri, Hakan altun konserleri, Hakan altun menajer iletişim, Hakan altun menajeri, Hakan altun menajeri kimdir, Hakan altun menajerlik firması, Hakan altun menajerlik şirketi, Hakan altun a nasıl ulaşılır, Hakan altun organizasyon, Hakan altun organizasyon fiyatı, Hakan altun resmi web sitesi, Hakan altun sahne fiyatı, Hakan altun şarkıları, Hakan altun ulaşım, Hakan altun’un menajeri, Hakan altun’un menajeri iletişim

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil:+90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX:+90 212 272 6868
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz
error: