gülben ergen-menajeri

GÜLBEN ERGEN

25.8.1972’de Mazhar ve Gülser Ergen’in kızı olarak İstanbul’da dünyaya geldi. 1987’de lise 2. sınıftayken katıldığı Sinema Yıldızı Yarışması’nda 2. seçildi. Hürriyet gazetesi tarafından düzenlenen bu yarışma sayesinde tanınan bir yüz haline gelen Ergen,eyi bitirdikten sonra mankenlik yapmaya başladı. 1988 yapımı Bülent ERSOY ve İsmet Özhan’ın başrolünde olduğu Samim Değer filmi Biz Ayrılamayız ilk sinema filmi oldu.

 1994’te ünlü Maksim Gazinosu’nda,İbrahim TATLISES ‘in alt kadrosunda yer alan Gülben Ergen, aynı zamanda ünlü türkücünün Haydi Söyle adlı parçasının klibinde oynadı. 1997‘de ”Merhaba” adlı ilk albümünü çıkardı. 1999 yılında ”Kör Aşık” adlı ikinci albümünü piyasaya sürdü. 2004 yılının eylül ayında ”Sultan’s of the Dance” ve ”Anadolu Ateşi” adlı şovlarıyla adını dıyuran ve Yılmaz ERDOĞAN’ ın da kardeşi olan Mustafa ERDOĞAN ile evlendi.  2008 yılında müzik çalışmalarına devam eden sanatçı “Aşk Hiç Bitmez” adlı albümü ile müzik piyasasına güçlü bir dönüş yaptı. 1997‘de ”Merhaba” adlı ilk albümünü çıkardı. 1999 yılında ”Kör Aşık” adlı ikinci albümünü piyasaya sürdü. 2004 yılının eylül ayında ”Sultan’s of the Dance” ve ”Anadolu Ateşi” adlı şovlarıyla adını dıyuran ve Yılmaz ERDOĞAN’ ın da kardeşi olan Mustafa ERDOĞAN ile evlendi.  2008 yılında müzik çalışmalarına devam eden sanatçı “Aşk Hiç Bitmez” adlı albümü ile müzik piyasasına güçlü bir dönüş yaptı.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )
Fiyatlar ; Okullar , Vakıf Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.
gülben ergen menajerlik,gülben ergen sanatçı fiyatı,gülben ergen iletişim,gülben ergen konserleri,gülben ergen konseri,gülben ergen konser fiyatı,gülben ergen resmi web sitesi,gülben ergen menajerlik şirketi,gülben ergen organizasyon,gülben ergen istanbul konserleri,gülben ergen konser fiyatı,gülben ergen organizasyon fiyatı,gülben ergen’in resmi web sitesi,gülben ergen online,Gülben ergen e-mail adresi, Gülben ergen fiyat, Gülben ergen iletişim, Gülben ergen internet sitesi, Gülben ergen konser fiyatı, Gülben ergen konser kaşesi, Gülben ergen konseri, Gülben ergen konserleri, Gülben ergen menajer iletişim, Gülben ergen menajeri, Gülben ergen menajeri kimdir, Gülben ergen menajerlik firması, Gülben ergen menajerlik şirketi, Gülben ergen e nasıl ulaşılır, Gülben ergen organizasyon, Gülben ergen organizasyon fiyatı, Gülben ergen resmi web sitesi, Gülben ergen sahne fiyatı, Gülben ergen şarkıları, Gülben ergen ulaşım, Gülben ergen’in menajeri, Gülben ergen’in menajeri iletişim

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil:+90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX:+90 212 272 6868
  • E-mail:         tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz
error: