gripin-menajeri

 

GRİPİN

1999 yılında Istanbul’da kurulan gripin 2001 yılının Ocak ayında gripin’i profesyonel anlamda müzik sektörüne taşıyan kadrosunu oluşturdu. İlk albümleri ‘Hikayeler Anlatıldı’ yayınlanana kadar 2000 – 2004 yılları arasında Bronx isimli barda sahne alan grup 2003 yılında Tuborg Modern Rock Festivali vesilesi ile bestelerini oluşturmaya başladı.Cake, Wayne Hussey, Shed 7 ile birlikte katıldığı bu festivalin ardından ilk albümünün kayıtlarını gerçekleştiren gripin ilk albümünü 2004 yılının Nisan ayında Haluk Kurosman prodüktörlüğünde yayınladı.

“Hikayeler Anlatıldı” albümünün yayınlanmasının birinci yılında içinde akustik ve canlı kayıtlar ile yeni şarkıların bulunduğu “Hikayeler Anlatıldı 2.baskı”yı yayınlayan gripin Ülker Roko Fest ile 21 şehri dolaştı. Daha sonra 2007 yılında kendi adını verdikleri ‘gripin’ albümünü yayınladı. Albüme 3 Türkiye turnesi ve Altın Kelebek Yılın En iyi Grubu, Powertürk müzik ödülleri 2008 En İyi Şarkı ödülleri de dahil olmak üzere bir çok ödül ve konser sığdıran gripin bu albümün ardından 2008 yılının Mart ayında bir Müzeyyen Senar klasiği olan “Dalgalandım Da Duruldum” şarkısını albümüne ekledi ve aynı yılın Aralık ayında vatani görevlerini yerine getirmek üzere 3 üyesini askere uğurladı.Askerlik sonrası kurucu üyelerinden Evren Gülçığ ile dostça vedalaşan grup plak şirketini de değiştirerek Avrupa Müzik ailesine katıldı. 2000 yılından yerli yabanı 41 farklı şehirde 550’nin üzerinde konser veren grup Cake,Wayne Hussey,Skin, Shed 7 , Reamonn , Placebo , Myslovitz ve Evanescence gibi grupların Türkiye konserlerinde ön grup olarak yer aldı.Gripin, 5 Mart 2010’da çıkardığı 3. stüdyo albümleri “M.S. 05 03 2010” ile müzik dünyasına bomba gibi düştü. Grup, bu albümünde yer alan “Beş”, “Durma Yağmur Durma”, “Sen Gidiyorsun” isimli şarkılarına klip çekti ve geçtiğimiz günlerde son olarak “Gidenin Dostu Olmaz” isimli şarkısını da kliplendirdi. Gripin, “M.S 05.03.2010” isimli başarılı albümünden sonra, “Sensiz Olmaz Galatasaray” isimli single’ını yayımladı. Gripin son olarak Uçurum adlı dizi için bestelediği “Masum Kalmak İçin” isimli single’ını müzikseverlerin beğenisine sundu.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )
Fiyatlar ; Okullar , Vakıf Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.
gripin grubu menajerlik,gripin grubu sanatçı fiyatı,gripin grubu iletişim,gripin grubu konserleri,gripin grubu konseri,gripin grubu konser fiyatı,gripin grubu resmi web sitesi,gripin grubu menajerlik şirketi,gripin grubu organizasyon,gripin grubu istanbul konserleri,gripin grubu konser fiyatı,gripin grubu organizasyon fiyatı,gripin grubu’nun resmi web sitesi,gripin grubu online,Gripin grubu e-mail adresi, Gripin grubu fiyat, Gripin grubu iletişim, Gripin grubu internet sitesi, Gripin grubu konser fiyatı, Gripin grubu konser kaşesi, Gripin grubu konseri, Gripin grubu konserleri, Gripin grubu menajer iletişim, Gripin grubu menajeri, Gripin grubu menajeri kimdir, Gripin grubu menajerlik firması, Gripin grubu menajerlik şirketi, Gripin grubu na nasıl ulaşılır, Gripin grubu organizasyon, Gripin grubu organizasyon fiyatı, Gripin grubu resmi web sitesi, Gripin grubu sahne fiyatı, Gripin grubu şarkıları, Gripin grubu ulaşım, Gripin grubu’nun menajeri, Gripin grubu’nun menajeri iletişim

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil:+90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX:+90 212 272 6868
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz
error: