gökhan tepe-menajeri

Gökhan TEPE

8 Şubat 1978 yılında İstanbul’da doğdu. Orta, lise ve yüksekokul eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı çalgı bölümünde, yüksek lisans eğitimini Haliç Üniversitesi Türk Müziği Bölümü’nde tamamladı. 1996 yılında “Çöz Beni” adlı ilk albümüyle profesyonel müzik hayatına adım attı. Bu albümde Dönmem, Bayıldım, Aşk Belası, Zor Gelir ve Çöl Çiçeğim isimli şarkılar kliplendirildi. 1999 yılında “Canözüm” adlı albümü yayınlandı. Bu albümde Canözüm, Seni Bana Vermediler, Sevmeler Yasak Bana isimli şarkılar kliplendirildi. 2000 yılında Benim İçin Ağlama adlı dizide rol aldı.Bu rol aldığı dizilerde şarkıcılığındaki başarı kadar oyunculukta da büyük hamleler yaptı. 2002 yılında “Belki Hüzün Belki de Aşk” adlı albümü yayınlandı. Bu albümde Annem, Ben Delinin Biriyim ve Tanrım Affeder mi şarkıları kliplendirildi.

2006 yılında yayınlanan “Yürü Yüreğim” albümünde, Yürü Yüreğim, İnsanoğlu, Gel Aşkım ve Kaçkere adlı şarkılar kliplendirildi. 2007 yılında yayınlanan “Maçolar” adlı dizide rol aldı.
2008 yılında yayınlanan Elveda Derken adlı dizide başrolde yer aldı. Dizinin Ortadoğu ve Arap Ülkelerinde yayınlanmasının ardından sanatçı Mısır, Beyrut, Cezayir ve Katar’da konserler verdi. 2009 yılında prodüktörlüğünü üstlendiği “VUR” albümünü müzikseverlerle buluşturdu. Bu albümde Vur ve Çok Özlüyorum Seni isimli şarkıları kliplendirdi. Müzik kariyerindeki ilk single çalışması “Birkaç Beden Önce” yi 2010 Kasım ayında yayınladı. 2011 yılında prodüktörlüğünü üstlendiği, “Aşk Sahnede” albümünde Kırmızı Halı, Yalan Olur ve Söz isimli şarkılarını kliplendirdi. Ve yine prodüktörlüğünü üstlendiği 7.albümü Kendim Gibi’yi 14 Aralık 2012 tarihinde müzikseverlerle buluşturdu. Albümün ilk klibi Tanrım Dert Vermesin isimli şarkıya çekildi . Sanat hayatı boyunca bestelediği 100’ü aşkın eseri kendi albümlerinin yanı sıra, farklı albümlerde de yer almıştır.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )
Fiyatlar ; Okullar , Vakıf Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.
gökhan tepe menajerlik,gökhan tepe sanatçı fiyatı,gökhan tepe iletişim,gökhan tepe konserleri,gökhan tepe konseri,gökhan tepe konser fiyatı,gökhan tepe resmi web sitesi,gökhan tepe menajerlik şirketi,gökhan tepe organizasyon,gökhan tepe istanbul konserleri,gökhan tepe konser fiyatı,gökhan tepe organizasyon fiyatı,gökhan tepe’nin resmi web sitesi,gökhan tepe online,Gökhan tepe e-mail adresi, Gökhan tepe fiyat, Gökhan tepe iletişim, Gökhan tepe internet sitesi, Gökhan tepe konser fiyatı, Gökhan tepe konser kaşesi, Gökhan tepe konseri, Gökhan tepe konserleri, Gökhan tepe menajer iletişim, Gökhan tepe menajeri, Gökhan tepe menajeri kimdir, Gökhan tepe menajerlik firması, Gökhan tepe menajerlik şirketi, Gökhan tepe ye nasıl ulaşılır, Gökhan tepe organizasyon, Gökhan tepe organizasyon fiyatı, Gökhan tepe resmi web sitesi, Gökhan tepe sahne fiyatı, Gökhan tepe şarkıları, Gökhan tepe ulaşım, Gökhan tepe’nin menajeri, Gökhan tepe’nin menajeri iletişim

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil:+90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX:+90 212 272 6868
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz
error: