Gökhan Akar-menajeri

Gökhan AKAR

GÖkhan AKAR, 10 Agustos Izmir dogumlu olan Gökhan Akar, kucuk yaslarda muzikle tanisti. Muzige yakin bir ailenin icinde buyumesi ve bu alanda desteklenmesiyle 7 yasinda piano çalmaya basladi. Ilkögretim yillarinda müzik egitimine devam ederken babasinin kurmus oldugu bir orkestrayla birlikte sahne aldi. Ilk defa 1995 yilinda solo olarak sahneye cikti. 2000 yilinda Ege Üniversitesi Devlet Konservatuvarini kazanarak profesyonel müzik yasantisina adim atti. Okulla birlikte sahne çalismalarina sürekli devam etti. Konservatuvar yillarinda kurdugu özel dershanesinde bir süre müzik egitimi verdi.

Ilkokul yillarinda cocuksu duygularla yaptigi sarkilar bu yillarda daha profesyonelce devam etti. 5 yillik konservatuvar egitimini tamamlayarak 2005 yilinda mezun oldu ve hayatini istanbula tasidi. 2006 – 2007 yillarinda Istanbul Yeditepe Üniversitesinde masterini tamamladi. Askerlik hizmetinden sonra bir yil Amerika’ da egitimini surdurdu, bunun yaninda Los Angeles ve New York ta bircok yerde sahne ve muzik calismalarina devam etti. Istanbulda bircok sanatci ve muzisyenle birlikte calismalarina devam eden Gokhan Akar’ in unlu sanatcilarin albumlerinde sarkilari da bulunuyor.(Fatih Urek,Ayca Tekindor,Yeliz Yesilmen..vs. ) Şuan albüm çıkış şarkısı olan felsefe nin video klibi tüm müzik kanallarında yayınlanmakta ve tüm ulusal ve yerel radyolarda sevilierek çalınmakta.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )
Fiyatlar ; Okullar , Vakıf Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.
Gökhan akar menajeri, Gökhan akar menajeri, Gökhan akar menajeri, Gökhan akar menajeri kim, Gökhan akar menajeri kim, Gökhan akar menajeri kim, Gökhan akar menajeri kimdir, Gökhan akar menajeri kimdir, Gökhan akar menajeri kimdir, gökhan akar’ın resmi web sitesi, gökhan akar’ın resmi web sitesi, gökhan akar’ın resmi web sitesi, Gökhan akar menajerlik şirketi, Gökhan akar menajerlik, Gökhan akar menajerlik şirketi, Gökhan akar menajerlik, Gökhan akar menajerlik şirketi, Gökhan akar menajerlik, Gökhan akar resmi menajeri, Gökhan akar resmi menajeri kim, Gökhan akar resmi menajeri, Gökhan akar resmi menajeri kim, Gökhan akar resmi menajeri, Gökhan akar resmi menajeri kim,gökhan akarın menajeri kim,gökhan akarın resmi menajeri kimdir,gökhan akarın menajeri kim,gökhan akarın resmi menajeri kimdir,gökhan akar’ın menajeri kim,gökhan akar’ın resmi menajeri kimdir

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.

  • Mobil: +90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX: +90 212 272 6868
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com

Resmi internet site adreslerimiz

error: