gece yolcuları-menajeri

 

Gece YOLCULARI

Üniversite şenlik meydanlarından,koridorlarından,prova salonlarından doğan arkadaşlıklarına bir de “Şarkılar yapalım,çalalım ve her yerde söyleyelim ” gibi basit bir hayali ekleyenlerin ete-kemiğe bürünmüş hali ;GECE YOLCULARI. Sırtlarında enstrumanlarıyla,karış karış ülkeler,şehirler dolaşan ve duygularını ev ev,okul okul,sokak sokak,dağ bayır anlatmak için yollara düşen müziğin evliya çelebileri ;GECE YOLCULARI. Hayatın aşka ve insana yüzlerini, ağlayan-ağlatan,gülen-güldüren şarkılarla kalplerimize kazıyan, bir kaç aşık adam ;GECE YOLCULARI. Dünden yarına ölümsüz kalabilen ve üreten ne kadar müzisyen-solist-besteci-söz yazarı varsa, hem onlardır hem de onların sonsuza dek öğrencisidir; GECE YOLCULARI. Yüzbinlerin milyonların dilinde,konser alanlarında elele ve birlikte bağır çağır söylenen şarkılardır ;GECE YOLCULARI Kurucuları Edis ilhan(vokal),Uğur Arslantürkoğlu(gitar/back vokal) olmak üzere ,Semih Keçeci(bas gitar),Umut Yıldız(lead gitar),Deniz Kaymaraz(davul) birlikte müzik yaptıkları kadrosudur.

Bir üniversite gurubu olarak lise yıllarından arkadaş, Edis ve Uğur tarafından kurulan ve kurulduğu günden bu yana 5 olan üye sayısında herhangi bir değişiklik yapmadan, “Şarkılar yapmak ve paylaşmak” manifestosuyla kurulmuş bir Pop-Rock grubu ;Gece Yolcuları. İlk albümleri “Gece Yolcuları” ;Cem Özkan prodüktörlüğünde ve EMI -Türkiye etiketiyle, 2004 yılında yayımlandı..Dokuz adet kendi parçalarından oluşan akustik tavırlı bu albüm onların ilk profesyonel stüdyo albümüydü. Bu albümle yakaladıkları büyük başarı ve bu albümden kliplendirdikleri ilk single “Unut Beni” ,hayal ettikleri yolculuğun ilk ve en değerli kilometre taşı olacaktı..”Unut Beni” aylarca müzik listelerinde kalarak ve çok sevilerek,grubun ülkenin en ücra köşelerinde dahi bilinmesini sağladı. TMC müzik etiketiyle “Gece Yolcuları 2” yi yine Cem Özkan prodüktörlüğünde yayımladılar. 2008 de ise yine TMC etiketi ve Yine Cem Özkan ile birlikte,şu ana kadar sahne enerjilerini en çok yansıtan “mavi” albümlerini çıkardılar..”Kalbin Kadar Yakın”. 2013 model bu albümlerinin ismi “Neden?” . “Neden?” diyorlar..Hayat, en basit haliyle karşımızda dururken,onu en saf haliyle yaşamaktan uzaklaştığımızı sorguluyorlar. Hayatın içinden gereksiz şeyleri ,onu zorlaştıran tüm saçma sapan detayları,uydurduğumuz problemleri attığımızda ,kalan şeyin, aslında onu yaşanılası kılan şeyin de ta kendisi olduğunu “Neden?” göremiyoruz diyorlar. Gece Yolcuları’nın “Neden?” albümü, EMİ Müzik Türkiye etiketiyle yayımlanacak..Yani tekrar dostlar arasındayız. Yine bir başka değişiklik de ,ülkemizin en başarılı müzik prodüktörlerinden Haluk Kurosman. Prodüktörlüğünü Haluk Kurosman ve Özer Dönerkaya nın yaptığı “Neden?” adlı albümde 9 şarkı var..Bir tanesi cover..Ve bir tane de sürpriz..Gelecekte çok önemli bir bestecilik kariyeri olacağına inandığımız ,bir Ömer Salman parçası. Albümden ilk single “Neden ?” .Albüme adını veren bir Edis İlhan bestesi.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )
Fiyatlar ; Okullar , Vakıf Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.
gece yolcuları menajerlik,gece yolcuları sanatçı fiyatı,gece yolcuları iletişim,gece yolcuları konserleri,gece yolcuları konseri,gece yolcuları konser fiyatı,gece yolcuları resmi web sitesi,gece yolcuları menajerlik şirketi,gece yolcuları organizasyon,gece yolcuları istanbul konserleri,gece yolcuları konser fiyatı,gece yolcuları organizasyon fiyatı,gece yolcuları’nın resmi web sitesi,gece yolcuları online,Gece yolcuları e-mail adresi, Gece yolcuları fiyat, Gece yolcuları iletişim, Gece yolcuları internet sitesi, Gece yolcuları konser fiyatı, Gece yolcuları konser kaşesi, Gece yolcuları konseri, Gece yolcuları konserleri, Gece yolcuları menajer iletişim, Gece yolcuları menajeri, Gece yolcuları menajeri kimdir, Gece yolcuları menajerlik firması, Gece yolcuları menajerlik şirketi, Gece yolcuları na nasıl ulaşılır, Gece yolcuları organizasyon, Gece yolcuları organizasyon fiyatı, Gece yolcuları resmi web sitesi, Gece yolcuları sahne fiyatı, Gece yolcuları şarkıları, Gece yolcuları ulaşım, Gece yolcuları’nın menajeri, Gece yolcuları’nın menajeri iletişim

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil:+90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX:+90 212 272 6868
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz
error: