funda arar-menajeri

Funda ARAR

1975 yılında Ankara’da doğan sanatçı, ilk öğrenimini Ankara’da, orta ve lise öğrenimini babasının görevi nedeniyle Muğla ve Adapazarı’nda tamamladı. Müziğe olan ilgisi ve yeteneği küçük yaşlarda fark edilen Arar, ilkokul 3. sınıftan itibaren mandolin ve solfej dersleri almaya başladı. 1992 Yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı sınavını ilk 5’in içine girerek kazandı. Okulu bitirdikten sonra iki yıl boyunca müzik öğretmenliği ve sahne çalışması yaptı.

Yaklaşık bir buçuk yıl albüm çalışmalarını sürdüren başarılı sanatçı, titiz bir repertuar seçiminden sonra stüdyoya girerek “Sevgilerde” adını verdiği albümünü 2000 yılı Mart ayında tamamladı. Funda Arar’ı müzikseverler, Necip Fazıl Kısakürek’in şiiri “Kaldırımlar”la tanıdı.Albümde Kaldırımlar’ın Yanı sıra Behçet Necatigil’in “Sevgilerde”, Gülsüm Cengiz’in “Yağmur”, Şeyda Kılınç’ın “Ay Doğmadan Gel” şiirleri de yer almaktaydı. Başarılı sanatçı özellikle Kaldırımlar’daki güçlü sesi ve usta yorumuyla dikkatleri çekti. 2001 yılının Şubat ayında ise Kıraç ile birlikte yaptığı düet albüm ile müzikseverlerin karşısına çıktı. İlk klibi çekilen şarkı “Sevgiliye” oldu bu albümde. “Sevgiliye” albümünün bir başka özelliği ise Funda Arar’ın bestecilik yönünü ortaya koyan ilk çalışma olmasıydı. Sözleri ve Müziği Funda Arar’a ait “Seni Düşünürüm” ün klibinin yayına girmesiyle birlikte çok daha geniş kitleler onu tanıdı. Mart Ayının ilk yarısında Funda Arar, hazırlıkları 1.5 yıldır devam eden ikinci solo albümü “Alagül”ü müzikseverlerin beğenisine sundu.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )
Fiyatlar ; Okullar , Vakıf Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.
funda arar menajerlik,funda arar sanatçı fiyatı,funda arar iletişim,funda arar konserleri,funda arar konseri,funda arar konser fiyatı,funda arar resmi web sitesi,funda arar menajerlik şirketi,funda arar organizasyon,funda arar istanbul konserleri,funda arar konser fiyatı,funda arar organizasyon fiyatı,funda arar’ın resmi web sitesi,funda arar online,Funda arar e-mail adresi, Funda arar fiyat, Funda arar iletişim, Funda arar internet sitesi, Funda arar konser fiyatı, Funda arar konser kaşesi, Funda arar konseri, Funda arar konserleri, Funda arar menajer iletişim, Funda arar menajeri, Funda arar menajeri kimdir, Funda arar menajerlik firması, Funda arar menajerlik şirketi, Funda arar a nasıl ulaşılır, Funda arar organizasyon, Funda arar organizasyon fiyatı, Funda arar resmi web sitesi, Funda arar sahne fiyatı, Funda arar şarkıları, Funda arar ulaşım, Funda arar’ın menajeri, Funda arar’ın menajeri iletişim

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil:+90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX:+90 212 272 6868
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz
error: